Налобний ліхтар Mactronic Sirius H12 (1200 лм) USB Rechargeable
Налобний ліхтар Mactronic Sirius H12 — це компактний і водночас потужний кутовий ліхтар із можливістю кріплення на голові за допомогою знімних еластичних ременів. Модель вирізняється високою автономністю та може працювати до 400 годин (понад 16 діб) у режимі мінімального підсвічування на одному заряді акумулятора.
Завдяки TIR-оптиці формується широкий і рівномірний світловий потік з чітко вираженим центральним променем, який освітлює простір на відстані до 115 метрів. Світлодіод LatticePower HM має ресурс понад 50 000 годин і забезпечує світловий потік до 1200 люменів. Комплектний акумулятор Li-ion 18650 ємністю 3000 мАгод гарантує до 28 годин безперервної роботи в економному режимі.
Функція блокування кнопки (Switch Lock) запобігає випадковому ввімкненню ліхтаря під час транспортування в кишені чи рюкзаку. Надійні еластичні ремені забезпечують щільну фіксацію на голові, а додатковий верхній ремінь покращує балансування. Вбудований магніт у основі корпусу дозволяє закріплювати ліхтар на металевих поверхнях.
Режими роботи
Ліхтар має 5 режимів:
- HIGH — 1200 лм
- MEDIUM — 256 лм
- LOW — 86 лм
- FIREFLY — 3 лм (до 400 год роботи)
- STROBE — для подачі добре помітних світлових сигналів
Керування
Кнопка керування розташована в торцевій частині корпусу. Для ввімкнення необхідно утримувати кнопку близько 1 секунди — активується останній використаний режим. Перемикання режимів здійснюється короткими натисканнями. Режим STROBE активується утриманням кнопки близько 2 секунд у вимкненому стані.
Захист і надійність
Корпус виготовлений з анодованого алюмінію T6061-T6 та має:
- водонепроникність IP68 (тривале занурення у воду на глибину понад 2 м);
- стійкість до падінь з висоти до 1 метра на бетон;
- захист від короткого замикання, перегріву та вологи.
Живлення та заряджання
Ліхтар працює від:
- 1×18650 Li-ion (рекомендовано з випуклим «+» контактом);
- або 2×CR123A (альтернативне живлення).
Заряджання здійснюється за допомогою магнітного USB-кабелю. Повний цикл зарядки триває близько 4 годин. Світловий індикатор у кнопці відображає рівень заряду акумулятора.
Комплектація
Ліхтар Mactronic Sirius H12, акумулятор 18650 Li-ion 3000 мАгод, еластичний налобний ремінь із верхнім ременем, магнітний USB-кабель, знімна кліпса із загартованої сталі, ремінець на руку, запасне гумове ущільнення, металеве кільце, інструкція користувача.
Виробник: Mactronic (Польща)
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!