Дубова бочка Hot Rod об’ємом 20 літрів із тостуванням виготовлена на замовлення Hot Rod Distiller на професійній бондарні з контрольованого закарпатського дуба. Для виробництва використовується деревина віком від 80 до 100 років, що забезпечує стабільну структуру, міцність і правильну роботу бочки під час витримки напоїв.
Клепка проходить природну витримку не менше трьох років. За цей час деревина стабілізується, втрачає зайву вологу та стає готовою до тривалого контакту з дистилятами, забезпечуючи рівномірну екстракцію смаку й аромату без різких дубових тонів.
Бочка тостована, без випалу. Такий тип обробки надає напою м’який, злегка солодкуватий смак із нотами кісточкових фруктів, легких прянощів і делікатного дубового відтінку. В ароматі можуть проявлятися ваніль, карамель, кокос і легкі деревні нюанси, що робить витримку більш збалансованою та м’якою.
Об’єм 20 літрів підходить для домашньої та експериментальної витримки віскі, бурбону, бренді, кальвадосу, фруктових дистилятів і настоянок, коли важливо зберегти початковий характер напою та додати м’які деревні акценти.
Переваги
• закарпатський дуб віком 80–100 років
• витримка клепки не менше трьох років
• тостування без випалу для м’якого смакового профілю
• підходить для делікатної та тривалої витримки
• міцна конструкція та стабільна геометрія
Характеристики
• об’єм: 20 л
• матеріал: натуральний закарпатський дуб
• вік деревини: 80–100 років
• витримка клепки: не менше 3 років
• обробка: тостування, без випалу
• призначення: витримка та дозрівання дистилятів
• габарити: 33 × 40 см
Комплектація
• дубова бочка 20 л
Спосіб застосування
Перед першим використанням рекомендується залити бочку холодною водою до повного набухання клепки та перевірки герметичності. Після цього воду злити та залити напій. Витримку проводити у прохолодному місці без прямих сонячних променів, періодично контролюючи смак і аромат.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!