Картка Rozetka
Освіжальний тонік для очищення пор Amway Artistry Studio 200мл - зображення 3
Освіжальний тонік для очищення пор Amway Artistry Studio 200мл - зображення 1
Освіжальний тонік для очищення пор Amway Artistry Studio 200мл - зображення 2
Освіжальний тонік для очищення пор Amway Artistry Studio 200мл - зображення 3
Освіжальний тонік для очищення пор Amway Artistry Studio 200мл - зображення 1

Освіжальний тонік для очищення пор Amway Artistry Studio 200мл

Код:  576475543

Немає в наявності

1 200

976

 

Усі товари бренду Amway

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

З самого ранку подаруйте шкірі освіження завдяки цьому неперевершеному тоніку для обличчя від Artistry Studio™! Засіб допомагає боротися з недосконалостями шкіри, дозволяючи вам насолоджуватися ідеальним станом пор протягом усього дня.

Переваги для вас

  • 1% саліцилова кислота бореться з висипаннями та запобігає появі нових, не пересушуючи шкіру.
  • Допомагає боротися з чорними цятками.
  • Освіжає шкіру та пори.
  • Формула на водній основі швидко висихає та не залишає липкості після застосування.
  • Призначений для нормального та жирного типу шкіри.

Основні характеристики

  • У складі потужний комплекс інгредієнтів, який заспокоює шкіру та заряджає її енергією. Ідеальний баланс!
  • За допомогою засобу ви зможете подбати про шкіру, докладаючи мінімум зусиль! Цей тонік швидко висихає та не залишає відчуття липкості після використання, освіжає шкіру та пори, допомагаючи боротися з висипаннями.


Склад:

ВОДА/AQUA/EAU, СПИРТ ДЕНАТУРОВАНИЙ, ПЕГ-8, САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА, ЕКСТРАКТ ФРУКТОВОГО ФЕРМЕНТУ ЛАКТОБАКТЕРІЙ/ҐРАНАТА ЗВИЧАЙНОГО, ГІДРОКСИД НАТРІЮ, ПЕНТИЛЕНГЛІКОЛЬ, АЛАНТОЇН, ЦЕТЕТ-20, ГЛІЦИРИЗАТ КАЛІЮ, ДИНАТРІЮ ЕДЕТА, ПЕГ-60 МИҐДАЛЕВИХ ГЛІЦЕРИДІВ, БУТИЛЕНГЛІКОЛЬ, ГЛІЦЕРИН, МАЛЬТОДЕКСТРИН, СІК ЛИСТЯ АЛОЕ БАРБАДЕНСИС, ДЕКСТРИН, ЕКСТРАКТ КВІТОК ТРОЯНДИ ДАМАСЬКОЇ, ФІЛЬТРАТ ФЕРМЕНТУ ЛЕЙКОНОСТОКУ / КОРЕНЯ РЕДЬКИ, ЛЕЦИТИН, ЕКСТРАКТ БУЗКУ ЗВИЧАЙНОГО (SYRINGA VULGARIS), БІСАБОЛОЛ, ЕКСТРАКТ ПЛОДІВ ҐРАНАТА ЗВИЧАЙНОГО, ФЕНОКСІЕТАНОЛ, ЕКСТРАКТ КВІТОК ТРОЯНДИ ЦЕНТІФОЛІЇ, ОЛІЯ НАСІННЯ САЛЬВІЇ ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКОЇ, ХЛОРФЕНЕЗІН, ЧЕРВОНИЙ 4 (CI 14700), ЦЕРАМІД NP, БЕТА-СИТОСТЕРОЛ, ЕКСТРАКТ ЛИСТЯ ПЕРИЛЛИ ОЦИМОЇДНОЇ, ОЛІЯ ЕНОТЕРИ БІЄНІСОВОЇ (ПРИМУЛИ ВЕЧІРНЬОЇ), ОЛІЯ НАСІННЯ ПЕРИЛЛИ ОЦИМОЇДНОЇ, ТОКОФЕРОЛ, ГЛІЦИН СОЄВОЇ ОЛІЇ, СОРБАТ КАЛІЮ, БЕНЗОАТ НАТРІЮ, BHT, ОЛІЯ НАСІННЯ ГЕЛІАНТУСА ЩОРІЧНОГО (СОНЯШНИКУ).

Перед нанесенням засобу ретельно очистьте шкіру. Наносьте на окремі ділянки обличчя тонким шаром від одного до трьох разів на день.

Щоб уникнути надмірного пересушування шкіри, рекомендовано почати з одного нанесення на день, а потім у разі потреби поступово збільшувати до двох або трьох разів на день.

Якщо вас почне турбувати сухість або лущення шкіри, скоротіть кількість застосувань до одного разу на день або через день.

Характеристики

Клас косметики
Екотренди
  • Не тестувалася на тваринах
Країна-виробник
Спосіб застосування
  • Перед нанесенням засобу ретельно очистьте шкіру. Наносьте на окремі ділянки обличчя тонким шаром від одного до трьох разів на день.Щоб уникнути надмірного пересушування шкіри, рекомендовано почати з одного нанесення на день, а потім у разі потреби поступово збільшувати до двох або трьох разів на день.Якщо вас почне турбувати сухість або лущення шкіри, скоротіть кількість застосувань до одного разу на день або через день.
Країна реєстрації бренда
  • США

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!