- Чумаченко А***Відгук від покупця. Продавець: Avenir
Мені сподобалося мило: доволі цікавий запах, добре відчувається імбир. Також хочу відмітити, що воно гарно милиться й залишає приємне відчуття свіжості після використання.
- Переваги:
- Гарно милиться
- Недоліки:
- немає
- Продавець Avenir
Дякуємо за Ваш відгук!
- Елла Г***Відгук від покупця. Продавець: Avenir
Дуже сподобався цей гель для рук.
Аромат просто чудовий — ніжний,
приємний, піднімає настрій. Після
миття руки м'які, без сухості
Користуватись — одне задоволення
Буду брати ще.- Переваги:
- Екологічна продукція
- Продавець Avenir
Дякуємо за відгук!
- Елена З***Відгук від покупця. Продавець: Avenir
Дуже приємне мило для рук. Аромат неролі легкий, свіжий і зовсім не нав’язливий. Після миття руки м’які, без сухості. Вже не вперше обираю цей бренд - люблю пробувати різні їхні аромати, і всі класні!
- Продавець Avenir
Олено, вдячні вам за довіру і ваш відгук!
- Олександра Н***Відгук від покупця. Продавець: Avenir
Тепер це моє улюблене рідке мило для рук.
Після миття руки зволожені, мило з дуже приємним природним ароматом.- Переваги:
- Зволожує руки і надає свіжості
- Продавець Avenir
Дякуємо вам, Олександро, за замовлення і відгук, нам дуже приємно!
- Юлія О***Відгук від покупця. Продавець: Avenir
Забрала сьогодні і вже стоїть у ванній
Дуже сподобався аромат ,такий чистий і приємний, не набридає. І виглядає красиво, прямо як елемент декору- Продавець Avenir
Юліє, щиро дякуємо за ваш відгук, нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція, користуйтесь із задоволенням і будемо раді бачити вас знову!
