Сток. Розпродаж залишків до −60%
Гідрофільна олія та пінка Primera Enriched Oil to Foam Cleanser 390ml - зображення 1

Гідрофільна олія та пінка Primera Enriched Oil to Foam Cleanser 390ml

Код:  577719670

Є в наявності

2 390

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

  • Двоетапне очищення за один крок: текстура засобу трансформується з олії в густу піну при контакті з водою, що скорочує час догляду та зменшує механічне подразнення шкіри.
  • Ефективність: видаляє до 91,5% дрібних часток забруднень і зменшує кількість чорних цяток на 32%.
  • Зволоження: формула з гіалуроновою кислотою та керамідами (Ceramide NP) підвищує рівень зволоженості шкіри на 48% відразу після використання.
  • Зміцнення бар'єру: завдяки технології Triple Micellar і фітобіотикам (Phytobiotics™) засіб підтримує здоров'я захисного бар'єру шкіри.

Як використовувати

  1. Для зняття макіяжу: нанесіть засіб на сухе обличчя, помасажуйте, щоб розчинити макіяж і сонцезахисний крем. Потім змочіть руки водою, спіньте засіб на шкірі та ретельно змийте.
  2. Для ранкового вмивання: якщо на шкірі немає макіяжу, відразу змішайте невелику кількість засобу з водою в долонях, створіть піну та вмийтеся.

Склад та особливості

  • Активні інгредієнти: пептиди насіння, амінокислоти, олія жожоба, арганова олія та екстракти ферментованих лактобактерій.
  • Безпека: продукт протестований дерматологами, підходить для чутливої та схильної до акне шкіри. Не містить парабенів, мінеральних олій та штучних ароматизаторів. 

Характеристики

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!