Картка Rozetka
Кондиціонер для прання Coccolino Flower&Bergamot 975 мл - зображення 1

Кондиціонер для прання Coccolino Flower&Bergamot 975 мл

Код:  579773626

Є в наявності

192

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Кондиціонер для прання Coccolino Flower&Bergamot 975 мл — це універсальний засіб, що підходить для прання в автоматичному і ручному режимі. Даний ополіскувач підходить всім типам одягу, залишає його м’яким та приємним на дотик. Має ненав'язливу ароматичну композицію з нотками бергамота, цитруса та пасифлори. Продукція від чеського виробника виділяється своєю вигідною ціною та ефективністю. Об’єм ополіскувача 975 мл.

Купити кондиціонер для білизни Coccolino можна за номерами телефонів, що вказані нижче. Спеціалісти нашої компанії допоможуть обрати зручний варіант оплати, а також спосіб доставлення.

Характеристики

Вид прання
Тип засобу
Об'єм 1 шт

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.6/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Махым Г***
    Відгук від покупця. Продавець: ClinHub. Об'єм 1 шт: 1.275 л
  • Котік
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 925 мл

    Це однозначно чоловічий запах, але він приємний, здається не сильно хімозним. Дуже схожий навіть на духи. Але я більше не куплю. Через плівку що утворює на речах, здається що речі будуть швидше псуватись. Бо цей ополіскувач пом'якшує добре, але з ефектом плівки. Купуйте своїм чоловікам, їм запах сподобається. Але дівчатам наврядши зайде)))

  • Анжелика-Изабель О***
    Відгук від покупця. Продавець: CanaryUA. Об'єм 1 шт: 925 мл

    Я дуже не задоволена покупкою, тому уникала залишати відгук. Аромат вважаю підробкою, бо маю ще трохи кондиціонеру з такою ж етикеткою і
    він пахне саме так, як мені подобається. Заказала одразу три одиниці, бо була певна, що це він і є. Але запах абсолютно інший. На жаль, такі речі та ще й зі 100% передплатою поверненню не підлягають. Буде мені наука не сплачувати наперед. Маю зіпсований настрій, розчарування і необхідність використати кондиціонер, який абсолютно не те, на що я сподівалася. Вибачте за відвертість.

Читати всі відгуки →