Розпродаж у мобільному застосунку. Знижки до 55% з 2 до 7 липня
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 12
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 1
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 2
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 3
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 4
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 5
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 6
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 7
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 8
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 9
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 10
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 11
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 12
Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л - зображення 1

Настольный мини аквариум с фильтром и светодиодным светильником - Ferplast Hydor TONGA 25 объемом 18л

Код:  579845056

Немає в наявності

4 585

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Акваріум Hydor TONGA 25 (18 л) - Стиль та Технології в Мініатюрі

Hydor TONGA 25 - це елегантний і компактний акваріумний комплекс об'ємом 18 літрів, який ідеально впишеться в сучасний інтер'єр будинку або офісу. Завдяки продуманому дизайну та повному набору обладнання він стане відмінним вибором як для досвідчених акваріумістів, так і для новачків.

Основні переваги:

  • Дизайнерське виконання: Компактна вертикальна форма і панорамний огляд роблять його справжньою окрасою робочого столу або тумби.
  • Інноваційне освітлення: Світильник HY-LED Mini підтримує 3 режими роботи (Деневе світло (білі світлодіоди) для природного освітлення в денний час; Нічне світло (сині світлодіоди) для створення м'якої атмосфери у вечірні години; Змішане світло (білі та сині світлодіоди) для збалансованого та універсального освітлення).
  • Сенсорна кнопка дозволяє плавно регулювати інтенсивність підсвічування (функція димера).
  • Кришталева чистота води: У комплект входить багатоступінчастий внутрішній фільтр Hydor Pico Filter Pro, що забезпечує механічне, біологічне та хімічне очищення.
  • Надійність і якість: Стінки виконані з високоякісного міцного скла товщиною 4 мм, а стійка дерев'яна основа гарантує безпеку експлуатації.

Технічні характеристики:

  • Об'єм: 18 літрів.
  • Розміри (ДхШхВ): 25 x 25 x 41 см.
  • Товщина скла: 4 мм.
  • Освітлення: LED-лампа Hydor HY-LED Mini (3 режими, сенсорне управління).
  • Фільтрування: Внутрішній фільтр Hydor Pico Filter Pro (продуктивність до 300 л/год).
  • Комплектація: Акваріум, кришка, дерев'яна підставка, фільтр з наповнювачами, LED-світильник, система аерації (Venturi Kit).

Акваріумний набір Ferplast Hydor TONGA 25 об'ємом 18 л ідеальний для утримання невеликих зграйних рибок, креветок або створення ефектного акваскейпу. Знімна кришка забезпечує легкий доступ до чаші для обслуговування та чищення.

Характеристики

Обсяг/Об'єм
Ширина
Глибина
Оснащення набору
Висота
Товщина
  • 4 мм
Колір
  • Transparent
Країна реєстрації бренду
  • Італія
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!