ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL CT-2007
Застосування для цегли, каменю і бетону
Діаметр диска 125 мм
Висота крайки 7 мм
Ширина крайки 2.4 мм
Насиченість діамантовою крихтою 22-24 %
Діаметр посадкового отвору 22 мм
Вага 0,150 кг
Об'єм 0,000226 куб.м
Призначення
Диск діаметром 125 мм створений для ефективного різання різноманітних матеріалів, таких як бетон, камінь, цегла, та інші тверді поверхні. Виготовлений з високоякісного алмазного матеріалу, має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним інструментом для різноманітних будівельних і ремонтних робіт. Призначений для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) з високою швидкістю обертання - до 12 200 об/хв.
Можливості
Перевагою алмазних дисків класу TURBO є вища швидкість різання у робота з каменем, цеглою і бетоном. Наявність спеціальних каналів допомагає швидко відводити пил в процесі різання. Підходить для сухого і мокрого різання.
Збільшена міцність
Склад металу самого диска, а також суцільний алмазоносний шар відрізного круга гофрований, що дозволяє витримувати серйозне силове й теплове навантаження і дає можливість виконання робіт з різання бетону і цегли сухим способом, не охолоджуючи алмазний турбо-диск водою. Також їх можна використовувати і для мокрого типу різання. Збільшена насиченість алмазною крихтою до 24% забезпечує великий ресурс роботи.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!