Картка Rozetka
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 6
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 1
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 2
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 3
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 4
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 5
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 6
Термос YES GIRL POWER 420мол - зображення 1

Термос YES GIRL POWER 420мол

Код:  582538864

Є в наявності

659

Об'єм: 420 мл

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Термос торгової марки YES з трендовим дизайном GIRL POWER - стильний аксесуар, який збереже тепло напоїв, стане в пригоді на навчанні, подорожі, прогулянці.
Характеристики: - матеріал: нержавіюча харчова сталь AISI304;
- товщина стінок 4 мм;

Характеристики

Об'єм
Колір

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.67/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Марія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 420 мл. Колір: Рожевий

    Термос для ребенка в школу очень хороший, температуру держит, удобный.

    Переваги:
    Держит температуру
  • Марія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 420 мл. Колір: Рожевий

    Хороший термос, держит температуру, небольшой для ребенка в школу

    Переваги:
    Без трубочки
  • Панасюк Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 420 мл. Колір: Рожевий

    На вигляд гарний, а якість кришки жахлива, при першому падінні відломалася кришка. Не рекомендую