Картка Rozetka
Незмивна сироватка-пілінг із молочною кислотою whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum, 30 мл - зображення 2
Незмивна сироватка-пілінг із молочною кислотою whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum, 30 мл - зображення 1
Незмивна сироватка-пілінг із молочною кислотою whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum, 30 мл - зображення 2
Незмивна сироватка-пілінг із молочною кислотою whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum, 30 мл - зображення 1

Незмивна сироватка-пілінг із молочною кислотою whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum, 30 мл

Код:  587098567

Є в наявності

1 199

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Незмивна сироватка-пілінг із молочною кислотою whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum

Сироватка-пілінг whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum – це делікатний засіб для відновлення шкіри обличчя, який поєднує в собі ефективне відлущування та інтенсивне зволоження. Цей продукт ідеально підходить для тих, хто хоче вперше спробувати незмивний пілінг або має чутливу шкіру.

Сироватка містить молочну кислоту (AHA), яка м'яко відлущує відмерлі клітини шкіри, покращує її текстуру та вирівнює тон. У поєднанні з комплексом кислот BHA, LHA та PHA, а також зволожувальними компонентами, такими як пантенол, алантоїн і бета-глюкан, сироватка забезпечує комплексний догляд, що не пересушує шкіру.

Активні компоненти:

молочна кислота (AHA) – основний інгредієнт, що відлущує відмерлі клітини шкіри, освітлює пігментацію та зволожує;

комплекс кислот BHA, LHA та PHA – поглиблюють очищення пор, зменшують кількість чорних цяток та запалень, покращують текстуру шкіри;

пантенол – заспокоює шкіру, зменшує подразнення та сприяє її відновленню;

ферулова кислота – антиоксидант, що підсилює дію інших активних компонентів, захищає шкіру від передчасного старіння та надає їй здоровий вигляд;

токоферол (вітамін E) – антиоксидант, що захищає шкіру від ушкоджень, підтримує її еластичність та сприяє відновленню.

Завдяки своїй формулі, whocares Gentle Peel Lactic Acid Serum забезпечує ефективне, але м'яке відлущування, що робить шкіру більш гладкою, свіжою та сяючою. Регулярне використання сироватки допомагає досягти рівного тону шкіри, зменшити прояви пігментації та покращити її загальний стан.

Важливо пам'ятати, що молочна кислота підвищує чутливість шкіри до сонця, тому рекомендується використовувати сонцезахисний крем вранці після застосування сироватки ввечері.

Характеристики

Об'єм
Країна-виробник
Код виробника
  • 4820268260178
EAN
  • 4820268260178

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!