Сток. Розпродаж залишків до −60%
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (m522284) - зображення 3
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (m522284) - зображення 1
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (m522284) - зображення 2
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (m522284) - зображення 3
Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (m522284) - зображення 1

Цифровий фотоапарат Panasonic DC-TZ99 Silver (m522284)

Код:  587623054

Є в наявності

35 890

32 044

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 5341  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 10682  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 10682  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 10682  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 10682  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 10682  x 3

Колір: оберіть потрібний варіант

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 36 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Panasonic Lumix DC-TZ99 — це компактна камера з потужним 30-кратним зумом і 20,3-МП MOS-датчиком, створена для подорожей і щоденних пригод. Об’єктив LEICA DC VARIO-ELMAR охоплює широкий діапазон від пейзажів до віддалених об’єктів, а 4K-відео та функції Post Focus і Focus Stacking відкривають нові творчі можливості. Сенсорний дисплей із поворотом на 180° і зручне заряджання через USB Type-C роблять зйомку легкою у будь-яких умовах.

Характеристики

Вага
  • 322 г г
Гарантія
  • 36 місяців
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Антон П***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Зробив передзамовлення на цю камеру більше року тому. З цього моменту — це мій основний фотік, який я ношу з собою завжди. Брав як універсальний апарат для "пофоткати те, що бачу", проте в результаті зрозумів, що можу ним обмежено фоткати навіть дику природу. Принципово хотів новий, тільки тому не розглядав старші моделі цієї лінійки. По пунктам:

    - Збірка - норм за ці гроші, не можу сказати, що кайфую від кожного натискання на кнопки, але не жаліюсь. Деякі перемикачі трохи люфтять, але терпимо.

    - Весь цей час носив фотік у місцях, не призначених для цього (кишені, бананка тощо). Два рази його з табуретів скидала кішка. Після цього ніяких проблем не виявляв.

    - Зум - топ. Вистачає на пофоткати пташок у парку на відстані, коли вони не сприймають тебе як загрозу й живуть своїм життям.

    - Дуже багато кнопок можна переналаштувати під себе, залежно від своїх потреб. Також можна налаштувати 4 кастомних режими та перемикатися між ними кліком по сенсорному екрану.

    - Автофокус - ну норм. Швидкий, але на гілочках (та іноді інших фонах) може страшно тупити. Є декілька стандартних режимів типу "обличчя/очі" та "рух", чесно - не сильно досліджував. Його неточності завжди можна трохи компенсувати кліком по екрану, щоб вказати, куди фокуситись.

    - Перестав знімати фотки в JPEG, бо не довіряю цій камері погане освітлення (тіні, захід сонця тощо). Вбудована обробка створює якісь синьо-зелені плями. Натомість знімаю RAW-и й обробляю потім так, як вважаю за потрібне.

    - Та й загалом у поганому освітлені (вночі, наприклад), очікувано, не познімаєш: надто маленький сенсор, надто дрібні пікселі, надто мало світла на кожному.

    - Серійна зйомка - теж норм. Якщо знімати з ручним фокусом або без донаводки між кадрами (AFS) - лупить як кулемет. Якщо сказати автофокусу донаводитись (AFC) - виходить десь 5 кадрів на секунду, тобто відносно непогано.

    - Відсутність видошукача як на старих моделях лінійки - біль, особливо коли знімаєш рухливі об'єкти чи на сонці. Зате можна таскати камеру й не боятися, що його пошкодиш).

    - Загалом камера іноді тупить на ввімкнені/вимкнені, особливо якщо клікнути на кнопку декілька разів. Може в такому випадку просто вимкнутися з відкритим об'єктивом. Доводиться давати подумати пару секунд, і тільки потім використовувати. Один раз на морозі зависла з помилкою закриття об'єктива, довелося підштовхнути пальцями.

    - Відкидний екранчик дуже прикольний, дозволяє знімати з рівня землі: рослини, пташок тощо

    - Відео знімав тільки 1920х1080 в 60 кадрів на секунду. Особливо не жаліюся: автофокус періодично маже, але сам доволі непогано коригується назад. Стабілізація для відео працює дуже добре.

    Загалом - непоганий універсальний апарат, який поміщається в кишеню та може фоткати все, що тільки можна. Але навряд чи я взяв би його дорожче, ніж тоді. Якщо думаєте про вживані моделі, чи ви не таскаєте з собою фотік постійно — мабуть, варто глянути інші варіанти.

    Додаю трошки своїх фоток після обробки. Довелося трохи зжати їх, щоб розетка пропустила, враховуйте. На виході вони трохи якісніші

    Переваги:
    Стабілізація, зум (!!), компактність, надійність збірки, універсальність, кількість налаштувань, які дозволяють зробити камеру суттєво зручнішою
    Недоліки:
    Ергономіка, матеріали, швидкість (автофокусу та системи загалом), поведінка в поганому освітленні