Якщо ви варите пиво, робите вино або контролюєте якість фруктового сусла, цей рефрактометр стане вашим незамінним помічником. Він компактний, точний і не потребує поправки на температуру рідини — достатньо лише краплі, і ви одразу побачите результат.
Прилад вимірює вміст цукру у суслі, соках та винограді, дозволяючи точно контролювати процес бродіння та готовність напою. З його допомогою можна працювати на всіх етапах приготування: від перших замірів до фінального контролю перед розливом.
Принцип роботи простий: світло проходить через дві призми та рідину, змінює кут заломлення та показує результат на шкалі. Це швидкий і надійний спосіб контролю якості, який оцінять як професіонали, так і любителі.
Завдяки зручному пластиковому футляру та аксесуарам рефрактометр легко зберігати та брати з собою — завжди під рукою, у повній цілості.
Переваги:
- Висока точність — не потрібна корекція температури рідини
- Компактність і легкість — легко брати з собою та зберігати
- Мінімальна витрата рідини — достатньо лише краплі для заміру
- Простота використання — швидкі та зрозумілі результати
- Калібрування та регулювання різкості — налаштування під будь-які умови
Характеристики:
- Модель: ATC RZ120-YB177400
- Вміст цукру (Brix): 0–32%, SG wort 1,000–1,120
- Поділки шкали Brix: 0,2%
- Калібрування: є
- Автоматична компенсація температури: є
- Регулювання різкості: є
- Розмір призми: 40 × 15 мм
- Розмір приладу: 165 × 40 мм
- Розмір футляра: 205 × 85 × 55 мм
- Вага приладу: 95 г
- Вага комплекту: 238 г
Комплектація:
- Рефрактометр ATC для пивного, винного та цукрового сусла 0–32% Brix — 1 шт.
- Пластиковий футляр — 1 шт.
- Пластикова піпетка — 1 шт.
- Викрутка для калібрування — 1 шт.
- Тканинна серветка для очищення призм — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!