Зміцнювальний шампунь з алое вера та рисовим молоком, розроблений для підтримки здоров'я волосся, незважаючи на часті миття. Завдяки своїй м'якій формулі, шампунь Neutro Derma делікатно очищає шкіру голови, не обтяжуючи її, залишаючи блискучою та м'якою щодня.
Шампунь Neutro Derma Lavaggi Frequenti розроблений спеціально для щоденного та частого миття волосся, що забезпечує м'яке очищення без пересушування шкіри голови. Його нежна формула, без парабенів, барвників і силіконів, збагачена екстрактом алое віра та рисовим молочком, дбайливо доглядає за волоссям, увлажнює його та підтримує природну еластичність. Засіб робить волосся більш м'яким, шовковистим та легким у розчісуванні, залишаючи його свіжим та доглянутим після шкірного миття. Аромат шампуню Aloe vera e Latte di riso (Алоє віра та рисове молочко) свіжий, чистий та легкий, з натуральними трав'яними та м'якими молочними нотками, що створюють відчуття свіжості та комфорту.
Аромат: Алоє віра та рисове молочко.
Особливості:
– М'яке очищення для частого миття: підходить для повсякденного використання, дбайливо видаляє загрязнення, не пересушує волосся та шкіру голови.
– Зволоження та живлення: екстракт алоє вера та рисове молочко підтримують природний рівень вологості волосся, що робить його м'яким та еластичним.
– Безпечна формула: без парабенів, барвників та силіконів, підходить для всіх типів волосся, включаючи чутливе.
– Легкість розчісування: волосся стає шовковистим, легко розчісується та не плутається.
– Ніжна піна: утворює легку та повітряну піну для комфортного миття.
– Свіжий аромат: трав'яно-молочний, легкий та приємний, залишає волосся ароматизованим після миття.
– Щоденне використання: ідеально підходить для регулярного догляду за волоссям без шкоди для його структури.
– Делікатний догляд: підходить для волосся, схильного до сухості, ламкості та тьмяності.
– Економічний об'єм: 500 мл. вистачає на тривале використання.
Нанесіть невелике кількість шампуню на вологу волосся. Легкими масажними рухами помасажуйте шкіру голови та волосся до утворення густої піні. Тщательно змийте теплою водою. За потреби повторіть процедуру для кращого очищення. Використовуйте щодня або за потребою для живлення, зволоження та догляду за волоссям.
Склад: вода, лауретсульфат натрію, хлорид натрію, кокамідопропілбетаїн, парфумерна композиція, полікватерніум-7, лимонна кислота, кокоглюкозид, гліцерил олеат, екстракт алое віру посівного, екстракт листя алое вера, PEG-EG0 гідрогенізований гліцерил пальмат, хлорид магнію, нітрат магнію, метилхлорізотіазолінон, метилізотіазолінон, динатрію ЕДТА.
Об'єм: 500 мл.
Вироблено в Італії
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!