Розпродаж у мобільному застосунку. Знижки до 55% з 2 до 7 липня
Шкарпетки чоловічі з резинкою в рубчик Mio Senso C230 Relax Cotton (2 пари) 44-46 Сірі - зображення 2
Шкарпетки чоловічі з резинкою в рубчик Mio Senso C230 Relax Cotton (2 пари) 44-46 Сірі - зображення 1
Шкарпетки чоловічі з резинкою в рубчик Mio Senso C230 Relax Cotton (2 пари) 44-46 Сірі - зображення 2
Шкарпетки чоловічі з резинкою в рубчик Mio Senso C230 Relax Cotton (2 пари) 44-46 Сірі - зображення 1
Країна реєстрації бренду
  • Україна

Шкарпетки чоловічі з резинкою в рубчик Mio Senso C230 Relax Cotton (2 пари) 44-46 Сірі

Код:  590878615

Є в наявності

241

229

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 39  x 6

Колір: Сірий

Розмір виробника: 44-46

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Відсутня. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Класичні чоловічі шкарпетки Mio Senso середньої довжини з широкою комфортною резинкою в рубчик.

  • Виготовлені з бавовни найвищої якості за технологією Relax4, практично не відчуваються на нозі, краще вбираються вологу та довше залишаються свіжими.
  • Технологія створення комфорту Relax4 поєднує анатомічний підхід до проектування шкарпеток та природні властивості натуральних волокон.
  • Гладкі, без принта.
  • Безшовне з'єднання в області пальців.
  • Середньої щільності, захищають чутливі ділянки ноги, зберігають тепло.
  • М'які та зносостійкі.

Склад: бавовна гребінна 75%, поліамід 22%, еластан 3%

Товар відноситься до категорії "Панчішно-шкарпеткові вироби". Примірка під час отримання не дозволяється.

Характеристики

Розмір
Колір
Країна-виробник товару
  • Україна
Склад
  • Квітка+поліамід+еластан
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • Відсутня

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!