Великий літній розпродаж до −55%
Сонцезахисний крем із керамідами Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ 15ml - зображення 1

Сонцезахисний крем із керамідами Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ 15ml

Код:  593080249

Є в наявності

280

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Purito Seoul Daily Soft Touch Sunscreen SPF 50+ PA++++ — це надійний захист у компактному форматі, створений спеціально для власників жирної та комбінованої шкіри. Крем на основі 5 видів керамідів та сучасних хімічних фільтрів забезпечує надійний щит від сонця, залишаючи після себе матовий «soft touch» фініш без липкості.

Основные переваги:

  • Високий ступінь захисту: Ефективно блокує UVA та UVB промені завдяки стабільним фотофільтрам.

  • Матовий фініш: Швидко поглинається, не залишаючи жирного блиску чи білих розводів. Ідеальний як база під макіяж.

  • Відновлення бар'єру: Не просто захищає, а й зміцнює захисний шар шкіри, запобігаючи втраті вологи.

  • Travel-формат: Об'єм 15 мл зручно брати з собою для оновлення захисту протягом дня.

Активні компоненти:

  • Комплекс із 5 видів керамідів: Відновлює гідроліпідний баланс, усуває сухість та захищає від агресивного впливу довкілля.

  • Екстракт центелли азіатської: Заспокоює подразнення, знімає почервоніння та прискорює регенерацію.

  • Пантенол та Токоферол (вітамін Е): Глибоко зволожують, пом'якшують та чинять антиоксидантну дію.

Спосіб застосування: Нанесіть засіб на обличчя рівномірним шаром за 15-20 хвилин до виходу на сонце. Для підтримки максимального захисту оновлюйте кожні 2-3 години при тривалому перебуванні на сонці.

Характеристики

Об'єм
  • 15 мл
EAN
  • 8809563102624

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ірина Б***
    Відгук від покупця. Продавець: WelvGlam. Об'єм: 60 мл. Ступінь захисту: 50

    Чудовий продавець, хороший склад крему.

  • Людмила Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Краса в тобі. Об'єм: 60 мл. Ступінь захисту: 50

    Крем оригінал, для перевірки є QR-код, термін придатності чудовий. Приємна ціна. Продавцю велика подяка.

  • Тетяна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: ButyDuty. Ступінь захисту: 50

    Дуже класний крем, мені підійшов

Читати всі відгуки →