Картка Rozetka
Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем? BTB (2978) - зображення 3
Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем? BTB (2978) - зображення 1
Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем? BTB (2978) - зображення 2
Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем? BTB (2978) - зображення 3
Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем? BTB (2978) - зображення 1

Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем? BTB (2978)

Код:  59406502

Немає в наявності

200

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Книга Геннадія Балашова. Монархія підприємця. Як стати царем?

 

 Перед вами прикладное бизнес-пособие успешного украинского предпринимателя-миллионера, Геннадия Балашова, адресованное молодым предпринимателям, и тем, кто собирается ими стать, тем, кто решился круто изменить свою жизнь. Эта книга - продолжение первого бизнес-романа Геннадия Балашова "Как стать авантюристом? Размышления миллионера." В ней вы еще больше узнаете про то, как зарабатывать и преуспеть в наших нелегких условиях, как стать свободным от налогов и от государства, как стать счастливым обладателем своего собственного успешного бизнеса. 
в якій ви більше дізнаєтеся про те, як зняти «коробку» з голови і побачити навколо себе простір можливостей.
Хочеш заробляти? Роби для цього все можливе, створюй свою бізнес-царство, не звертаючи уваги на труднощі і перепони. Хочеш жити в багатій і розвиненій країні? Шукай тих, хто знає і говорить про те, як країні стати багатою і розвиненою.
Читай. Думай. Заробляй.


Також як і друга редакція першої книги, книга в якісному палітурці і оформленні.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Роман А***
    Відгук від покупця. Продавець: BWB

    Здравствуйте! Я купил у вас эту книгу на черную пятницу и заказал новой почтой. Почему при оплате на новой почте, стоимость книги без скидки. То есть 260 грн вместо 235?

  • Иван Ш***
    Продавець: BWB

    Очень хорошо рассказано про бизнес в Украине. Как действовать и....

    Переваги:
    Легко читается, увлекает
    Недоліки:
    Не обраружил