Ніж Adimanti Neformat by Ganzo (SKIMEN DESIGN) з титановою рукояттю та лезом із сталі S35VN — це модель серії Adimanti від компанії Ganzo. Створена дизайнером Русланом Скименом, вона об'єднує ексклюзивний дизайн незалежних авторів.
Витончена конструкція з благородним світло-сірим кольором і класичним виглядом. Складний механізм робить ніж компактним і зручним для щоденного носіння. Підходить для туризму, активного відпочинку, EDC, а також використання вдома чи в офісі.
Лезо з високоякісної сталі S35VN (твердість 59–63 HRC) забезпечує відмінну зносостійкість. Ця сталь, представлена у 2009 році, використовується провідними виробниками, такими як Spyderco, Rick Hinderer та Spartan Blades. Форма клинка — drop-point, стандартна для складних ножів.
Титанова рукоять надзвичайно міцна, стійка до зносу та механічних впливів. Вигнута форма з виїмками гарантує комфортне захоплення та зручність у роботі, навіть в складних умовах.
Загальна довжина — 20,5 см, довжина клинка — 8,5 см, товщина клинка — 3,5 мм. Вага — 92,3 г.
Характеристики ножа:
- складна модель;
- заточка леза — пряма;
- згодиться для активного відпочинку і туристичної діяльності;
- годиться як варіант для EDC-носіння;
- ексклюзивний дизайн Руслана Скимена;
- клинок виготовлений із сталі марки S35VN;
- твердість клинка становить 59-63 одиниці Роквелла;
- ручка виконана з титану;
- довжина загальна складає 20,5 сантиметра;
- довжина клинка становить 8,5 сантиметра;
- товщина клинка — 3,5 міліметра;
- важить модель 92,3 грама;
- гарантія на ножі — довічна.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!