















Ніж складаний Sencut Aetheris S24095-2
Опис
Sencut Aetheris — класичний складаний ніж з мінімалістичним дизайном, розробленим для повсякденного носіння.
Клинок має універсальну форму Clip Point з гострим кінчиком для точного проколювання. Довжина леза — 93,5 мм. Баланс ваги між клинком та руківʼям забезпечує зручність у тривалій роботі — рука не втомлюється під час різання, зокрема силового, для якого передбачено упор на обуху.
Особливості матеріалів:
- Клинок з нержавіючої сталі 9Cr18MoV має відмінну корозійну стійкість, твердість 58–60 HRC та міцність. Матове чорне покриття не залишає слідів від відбитків пальців.
- Накладки на руківʼї з G10 стійкі до механічних пошкоджень та полегшують хват завдяки шорсткій текстурі. М'які скошення на краях плашок не натирають долоню.
Ніж відкривається миттєво за допомогою фліпера або двостороннього сталевого шпеника. Керамічні шарикопідшипники забезпечують плавний рух клинка без зайвих зусиль. Замок Liner Lock надійно фіксує лезо у робочому положенні без люфтів.
Оснащений сталевою кліпсою Tip-Up, яку можна встановлювати під праву або ліву руку. Затискач дозволяє приховане носіння у кишені. У хвостовій частині є отвір для темляка.
Характеристики:
- профіль клинка — Clip Point;
- матеріал клинка — нержавіюча сталь 9Cr18MoV;
- твердість клинка — 58–60 HRC;
- тип заточування — прямий;
- спосіб відкриття — фліпер, двосторонній шпеник зі сталі;
- механізм фіксації — замок Liner Lock;
- матеріал накладок на руківʼї — G10;
- двопозиційна кліпса Tip-Up зі сталі;
- довжина відкритого ножа — 217,1 мм;
- довжина клинка — 93,5 мм;
- товщина в обуху — 3 мм;
- довжина у закритому положенні — 123,6 мм;
- товщина руківʼя — 12 мм;
- вага — 112,6 г.
Характеристики
- Вид
- Марка сталі
- Довжина клинка
- 93.5 мм
- Загальна довжина
- 217.1 мм
- Вага
- 112.6 г
- Матеріал ручки
- G10
- Товщина клинка
- 3 мм
- Колір
- Темно-зелений
- Товщина рукояті
- 12 мм
- Тип замка
- Liner lock
- Поверхня клинка
- матове чорне покриття
- Країна реєстрації бренду
- Китай
- Гарантія
- 12 місяців
- Країна-виробник товару
- Твердість клинка
- 58–60 HRC

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!