Самонадувний килимок Tribe Ranger 5 cm Long — комфортний подовжений килимок для сну та відпочинку на природі. Завдяки збільшеним розмірам модель забезпечує більше простору для комфортного сну, а товщина 5 см ефективно згладжує нерівності поверхні.
Показник теплоізоляції R-value 4 допомагає захистити від холоду у прохолодну пору року, що робить килимок чудовим вибором для кемпінгу, походів та тривалих подорожей.
Самонадувна конструкція дозволяє швидко підготувати килимок до використання — достатньо відкрити клапан, і наповнювач самостійно набере більшу частину об’єму. Для досягнення оптимальної пружності килимок потрібно лише трохи додути.
Міцний матеріал із PVC покриттям стійкий до зношування та легко очищується, а компактний формат у складеному вигляді забезпечує зручне транспортування.
Важливо: не використовувати для плавання на воді та не залишати під прямими сонячними променями.
Особливості:
- самонадувна конструкція для швидкої підготовки
- збільшена довжина та ширина для більшого комфорту
- товщина 5 см для комфортного сну
- теплоізоляція R-value 4
- м’який та пружний PU наповнювач
- ABS клапан для надування та здування
- ремнабір і фіксуючі резинки у комплекті
- зносостійкий матеріал із PVC покриттям
- компактний розмір у складеному вигляді
Характеристики:
- Розмір: 200×66×5 см
- Розмір наповнювача: 196×63×5 см
- Вага: 2 кг
- R-value: 4
- Матеріал: 190T Polyester / PVC Coating
- Наповнювач: PU foam
- Розмір у чохлі: Ø16×67 см
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Клапан: ABS
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!