Simms Tailwind Rod & Reel Vault Black — універсальна тревел-кофра преміум-класу з компресійно-формованого 900D балістичного поліестеру. Тримає форму як валіза, вміщує кілька 3-секційних спінінгів до 9 футів або 4-секційних вудлищ до 10 футів плюс комплект котушок і супутнє спорядження.
Призначення та використання. Кофра призначена для транспортування й зберігання кількох оснащених вудлищ — спінінгів, нахлистових бланків, тревел-фідерів — у форматі 3-секційних бланків до 9 футів або 4-секційних до 10 футів разом з комплектом котушок та супутнім спорядженням. Жорстка форма витримує перевезення в багажному відділенні літака та автомобіля. Внутрішня організація з рухомими липучковими перегородками дозволяє налаштувати простір під конкретний набір спорядження.
Унікальна особливість: Прихований відсік для одягу та взуття — унікально для рибальської кофри.
Технологічні переваги. YKK #10 застібка — найбільш надійний клас для важких рюкзаків і експедиційних сумок. Знімний наплічний ремінь перетворює кофру на наплічник для коротких переходів.
Купити преміальну рибальську кофру Simms Tailwind в Україні — означає обрати топове рішення для рибалки-мандрівника. Рибальський чохол-кофра з компресійно-формованого балістичного поліестеру вміщує кілька 3-секційних спінінгів або 4-секційних бланків і тримає форму під вагою спорядження. Стандарт для подорожей зі спінінговою, нахлистовою чи тревел-фідерною снастю.
Характеристики:
Вид: Кофри
Довжина чохла: 0.84 м
Призначення: Для вудлищ
Колір: Чорний
Особливості моделі: компресійно-формований 900D балістичний поліестер, розкладний zip-короб з YKK #10 застібкою, перегородки на липучці з можливістю переміщення, дві сітчасті кишені у кришці, прихований відсік для одягу та взуття, знімний наплічний ремінь, вміщує 3-секційні спінінги до 9' або 4-секційні бланки до 10', об'єм 20 л, вага 5.4 lb (2.45 кг)
Додаткові характеристики: Є додатковий простір для котушки
Розміри: 84х15х23 см (33"L x 6"W x 9"H)
Кількість в упаковці: 1 шт
Країна реєстрації бренду: США
Країна-виробник товару: Китай
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!