Літній фешн розпродаж до -70%
Приманка Crazy Fish Ringo 2.5" 96-65-14-6 уп. (8шт),96-65-14-6 - зображення 1

Приманка Crazy Fish Ringo 2.5" 96-65-14-6 уп. (8шт),96-65-14-6

Код:  597446284

Є в наявності

85

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Приманка Crazy Fish Ringo 2.5" — Ребристий віброхвіст для стабільного клювання (Смак Кальмар)

Crazy Fish Ringo у розмірі 2.5 дюйма (65 мм) — це високоефективна активна приманка, що поєднує в собі переваги класичного віброхвоста та ребристого тіла. Глибокі кільцеві ребра створюють додаткові гідроакустичні коливання, які хижак вловлює боковою лінією з великої відстані. Потужна хвостова «п’ята» забезпечує виразну игру навіть при повільній проводці, імітуючи рухи живого малька.

Приманка виготовлена з м'якого «їстівного» силікону, насиченого атрактантом зі смаком кальмара. Ребриста структура не тільки робить тіло приманки об'ємнішим та м'якшим, але й дозволяє атрактанту довше зберігати свої властивості, створюючи привабливий смаковий шлейф у воді. Це універсальний вибір для лову окуня, судака та щуки на будь-яких типах водойм.

  • Посилена вібрація: Поєднання ребристого тіла та активного хвоста створює потужний сигнал для хижака.

  • Харчовий фактор: Риба відчуває натуральний смак кальмара і не випускає приманку після атаки.

  • Універсальність монтажу: Відмінно працює на джиг-головці, шарнірному монтажі або офсетному гачку.

  • Колір 96-65-14-6: Популярне та результативне забарвлення, перевірене в умовах українських водойм.

Характеристики

Довжина
  • 65 "
Кількість в упаковці

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!