Потужне звучання та універсальність
Електрогітара SE 277 із збільшеною мензурою 27,7 дюйма чудово підходить для важких рифів і агресивних стилів гри, забезпечуючи щільний та виразний тон у понижених строях. Водночас модель демонструє високу універсальність завдяки звукознімачам 85/15 “S”, які забезпечують чисте та деталізоване звучання з розширеним діапазоном високих і низьких частот. Це дозволяє комфортно працювати не лише з перевантаженим звуком, а й із блюзом, фанком та іншими жанрами. Конструкція бриджа зі струнами крізь корпус підсилює резонанс і сустейн, а сама гітара добре підходить як для чистих партій, так і для складних багатошарових композицій із поєднанням басових ліній та мелодій.
Бридж із посиленим резонансом
Бридж PRS Plate Style зі струнами крізь корпус оснащений окремими сідлами для точного налаштування інтонації кожної струни. Така конструкція покращує передачу вібрацій, підсилюючи резонанс і тривалість сустейну. Завдяки цьому інструмент отримує більш щільне та виразне звучання з хорошою динамікою.
Полегшені кілки Wing Buttons
Кілки PRS Designed Tuners із фірмовими Wing Buttons створені відповідно до специфікацій PRS для плавного та точного налаштування інструмента. Полегшена конструкція допомагає зберігати природний характер звучання без приглушення резонансу. Це забезпечує стабільний стрій і комфорт під час щоденної гри.
Сучасне звучання 85/15 “S”
Відкриті звукознімачі PRS 85/15 “S” забезпечують чисте та деталізоване звучання з розширеним діапазоном високих і низьких частот. Вони добре підходять для сучасних музичних стилів, поєднуючи щільний характер звучання з хорошою читабельністю кожної ноти. Така конфігурація дозволяє комфортно працювати як із чистими тембрами, так і з потужним перевантаженням.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!