Картка Rozetka
Фунгіцид ProtectON Акробат МЦ 20 г - зображення 1

Фунгіцид ProtectON Акробат МЦ 20 г

Код:  599035249

Є в наявності

62

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Акробат МЦ - Фунгіцид контактно-системної дії для захисту картоплі, томатів, огірків та винограду від збудників хвороб

Діюча речовина:
Диметоморф, 90 г/кг + Манкоцеб, 600 г/кг

Препаративна форма:
Гранули, що диспергуються у воді (ВГ)

Клас токсичності:
2 клас

Норма витрати:
30-40 г на 10 л води

Норми внесення

Культура

Шкідливі об’єкти

Норма витрати

Спосіб та час обробки

Строк очікування, днів

Картопля

Фітофтороз, альтернаріоз та інші плямистості

30-40 г на 10 л води

Обприскування в період вегетації

20

Томати

Фітофтороз та інші плямистості

Огірки

Пероноспороз

14

Виноград

Мілдью

30

Переваги

  • Вiдсутня резистентнiсть за рахунок поєднання двох діючих речовин різних хімічних класів
  • Подвiйний захист (зовнi та зсередини)

  • Не впливає на корисних комах, безпечний для бджіл

  • Чудове прилипання та стійкість до змивання опадами

  • Висока ефективність проти хвороб, викликаних несправжніми грибами

Механізм дії

Фунгіцид має комбінований (контактно-системний) механізм дії, що означає: один компонент (диметоморф) проникає в рослинну тканину, практично повністю поглинається рослиною протягом 1-2 годин після обробки та переміщується вгору й всередині листка, захищаючи навіть ті ділянки, куди обприскування безпосередньо не потрапило; другий компонент (манкоцеб) діє контактно на поверхні рослини, створюючи захисний бар’єр проти спор, перешкоджаючи їх поширенню.. У сукупності це забезпечує профілактичну та лікувальну дію: диметоморф пригнічує розвиток міцелію грибів всередині тканин та порушує формування клітинної стінки спор протягом 2–3 діб після зараження.

Сумісність

Може застосовуватись в бакових сумішах з іншими засобами захисту рослин, які використовуються в період вегетації. Перевіряйте препарат на сумісність.

Особливості використання

Перше обприскування проводять профілактично – до появи перших ознак хвороби та за умов, сприятливих для розвитку патогенів. Для максимального захисного ефекту Акробат® МЦ рекомендується застосовувати на ранніх стадіях розвитку картоплі (до фази змикання бадилля в рядках). Для томатів – це обробка на початку цвітіння. На огірках проти переноспорозу препарат застосовується впродовж вегетації. Для захисту винограду від мілдью препаратом Акробат® МЦ слід обробляти у період активної вегетації, особливо наприкінці цвітіння та після опадання оцвітин, коли молоді ягоди найбільш вразливі до інфекції. Інтервал між обробкам 10-14 днів, в залежності від культури та патогену. Обробку проводити обприскувачем, рівномірно покриваючи рослини робочим розчином, у безвітряну, суху погоду. Застосовувати препарат необхідно відповідно до інструкції, не перевищуючи рекомендовану норму витрати. Максимальна кратність обробки за сезон – 3.

Характеристики

Активна речовина
  • Диметоморф 90 г/кг, Манкоцеб 600 г/кг
Форма препарату
Спосіб дії

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!