Воблер Strike Pro Inquisitor 110SP — один із найвідоміших та найефективніших твічингових воблерів класу мінноу (minnow) для полювання на щуку. Завдяки довжині 110 мм та значній вазі 16.6 г, ця приманка є справжнім універсалом, здатним підняти хижака як із глибоких брівок, так і виманити його з густої підводної рослинності.
Воблер має нейтральну плавучість (суспендер). На паузах під час ривкової проводки він ідеально зависає у товщі води, плавно погойдуючи боками за інерцією. Саме в ці моменти затишшя зазвичай відбувається більшість блискавичних атак навіть найпасивнішої щуки.
Ключові переваги воблера Strike Pro Inquisitor 110SP:
-
Магнітна система далекого закидання: Всередині корпусу встановлено фірмову магнітну систему із циліндричним важком. Під час замаху він зміщується у хвіст, забезпечуючи рекордну дальність і точність польоту приманки, а під час приводнення надійно фіксується магнітом у робочому положенні.
-
Складна власна гра: Inquisitor чудово реагує на будь-які типи твічингу. На різких ривках він робить широкі галси в сторони, а на кожній паузі демонструє яскраво виражений ролінг (погойдування тіла), посилаючи привабливі хвилі.
-
Стабільність на течії: Завдяки вивіреній геометрії тіла та лопаті, воблер чудово тримає заданий горизонт проводки як у стоячій воді, так і на помірній чи швидкій течії.
-
Преміальна фурнітура: Оснащений трьома неймовірно гострими та міцними трійниками Owner, які гарантують надійне підсікання та мінімізують шанси риби на сходження під час виводження.
Колір A178S — це еталонне натуральне забарвлення з яскравим дзеркальним ефектом (S - Silver / Chrome), розроблене для бездоганної імітації природного кормового об'єкта. Модель бездоганно копіює дрібну білу рибу, таку як верховодка (уклейка), плотва або молодий карась. Приманка має реалістичну темну спинку з зеленуватим чи синюватим відливом, дзеркальні хромовані боки, які чудово відбивають сонячне світло, та чисте світле черевце. У нижній частині голови або біля зябрових кришок розташована делікатна контрастна точка атаки. Головна особливість кольору A178S полягає в генерації чітких, потужних світлових бликів під час ривків та ролінгу. У сонячну погоду та в прозорій воді ці блиски помітні для хижака з великої відстані, імітуючи панічне метання пораненого малька. Це безпрограшний вибір для лову на великих водосховищах, чистих річках та озерах, де щука, великий окунь, жерех та русловий судак звикли полювати на сріблясту рибу.