- Лилия Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Доброго дня. Я замовляла цей дезодор тому, що дуже сподобався аромат, але менi прислали зовсiм iнший дезодор. Також malizia але на банцi картинка з огiком та зелений ковпачок. Це був зелений чай та огiрок. Але я хотiла отримати саме дезодор з рожевим ковпачком й з ароматом просто зелений чай. Як менi це зробити? Як менi отримати саме той дезодор що тут на картинцi?
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Лилия Л***
Я вiдмовилась вiд того товару, бо це було не те що я замовляла. Але я хочу купити дезодор Malizia Зелений чай. Вiн у вас наявний чи нi? Якщо я знов замовлю ви менi вишлете Malizia Зелений чай з рожевим ковпачком чи знов Malizia Зелений чай та Огiрок? Якщо у вас наявний лише Malizia Зелений чай та Огiрок то замiнiть фото товару щоб не вводити людей в оману. Як менi отримати саме той дезодор що я замовляла? Домопожiть купити дезодор Malizia Зелений чай якщо вiн у вас наявний. Дякую.
- ЛюбовВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Свіжий приємний запах. Непогано тримає при температурі 23- 28. Не залишає слідів на одязі. Ціна бюджетна.
- Лариса Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Свіжий не нав'язливий аромат. Для тих хто не полюбляє солодки. Мені дуже подобається.
- Ольга С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Освежитель воздухп
- Переваги:
- Фу
- Недоліки:
- Фу
- Ірина В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Використовую щодня, задоволена
- Переваги:
- Стійкий приємний запах
- Недоліки:
- Немає
- Анна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Супер!!!
- Александра З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ну дуже приємний аромат
Не залишає білих плям
Захист на цілий день- Переваги:
- Не дорогий дієвий
- Недоліки:
- Не завжди є в наявності
- ЕленаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мне тот аромат очень нравится, лёгкий, ненавязчивый.
- Переваги:
- Приятный ненавязчивый аромат
- Недоліки:
- Нет
- Таня К***Продавець: Rozetka
Купила маме на каждый день ,на работу дезодорант.Супер дезодорант с приятным ,свежим,стойким запахом.Мама была в темной кофточке, но следов от дезодоранта я не увидела.Защищает от запаха пота на 24 часа. В общем дезодорант хорошего качества и не дорогой,рекомендую.
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- не выявила
