Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл - зображення 4
Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл - зображення 1
Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл - зображення 2
Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл - зображення 3
Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл - зображення 4
Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл - зображення 1
1/4

Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 сірий димчастий 8 мл

Код :  599918041

Є в наявності

139

Відтінок: оберіть потрібний варіант

Цей товар у інших продавців
527
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Кредит, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Гель-лак Moon Full Spring-Summer 626 (сірий димчастий) — ідеальний баланс стилю та бездоганної якості Додайте вашому образу вишуканості з елегантним відтінком «сірий димчастий». Цей гель-лак створений для тих, хто цінує професійну стійкість і легкість у роботі, забезпечуючи бездоганне покриття без відколів і тьмяності впродовж декількох тижнів. Чому варто вибрати Moon Full Spring-Summer 626? Екстремальна пігментація: Щільна текстура емалі дає змогу домогтися насиченого кольору без «просвітів» вже з першого-другого шару, що неабияк економить матеріал і час майстра. Ефект самовирівнювання: Гель-лак рівномірно розподіляється по нігтьовій пластині, миттєво заповнюючи нерівності та створюючи ідеальний відблиск. Гіпоалергенна формула: Склад преміумкласу не містить токсичних компонентів і не має різкого запаху, що робить процес манікюру безпечним і комфортним. Максимальна зносостійкість: Завдяки особливій формулі покриття залишається гнучким і міцним, надійно захищаючи нігті від механічних пошкоджень. Серія Moon Full Spring-Summer — це втілення трендів, які підходять як для професійних салонів, так і для домашнього використання. Відтінок 626 «сірий димчастий» універсальний: він має ідеальний вигляд як самостійне глянсове покриття, так і як база для складних дизайнів. Гель-лак чудово поєднується з базами та топами інших виробників, забезпечуючи повну свободу творчості. Виберіть Moon Full 626 сьогодні, щоб насолоджуватися преміальною польською якістю й бездоганним виглядом ваших рук щодня! Вироблено в Польщі. Сертифікована якість і безпека.

Характеристики

Об'єм

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.89/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Юлия М***
    Відгук від покупця. Продавець: Gepolish. Об'єм: 8 мл

    Цвет шикарный, как на фото.

    Переваги:
    Яркий.
    Недоліки:
    Нет
  • Оксана К***
    Відгук від покупця. Продавець: BestLinePRO. Відтінок: 173 ультрамариновий Moon. Об'єм: 8 мл

    Яскравий колір, як на фото, м'яка кісточка.

  • Anastasia P***
    Відгук від покупця. Продавець: Dolce Mia. Відтінок: Червоний. Об'єм: 8 мл

    брала 6 кольорів, білий, чорний, коричневий, розуватий такий, молочний та червоний. Загалом непогані, чорний погано просушується в один слой, треба наносити по два рази тоненьким шаром, а коричневий взагалі жах, просушується набагато гірше чорного. Червоний прекрасно наноситься в один шар. Молочний теж хороший.

    Переваги:
    червоний, молочний, білий
    Недоліки:
    коричневий
Читати всі відгуки →