Денний крем GLORIA з технологією Alaptide ARS™ створений для щоденного догляду за шкірою, яка потребує не лише зволоження, а й видимого покращення зовнішнього вигляду.
Допомагає зробити зморшки менш помітними, вирівнює мікрорельєф і підтримує пружність шкіри протягом дня навіть в умовах стресу та впливу міського середовища.
Що ви бачите у дзеркалі:
– більш гладку та рівну шкіру
– менш помітні зморшки
– свіжий, відпочилий вигляд
– відчуття пружності та комфорту
Технологія та склад формули:
Alaptide ARS™Технологія, в якій формула побудована навколо дипептиду Alaptide для підтримки гладкості, пружності та доглянутого вигляду шкіри.
Cedrus Deodara Wood Oil (Олія кедра)Допомагає підтримувати баланс шкіри та відчуття свіжості протягом дня.
Біоміметичний комплекс (Hydrogenated Lecithin & Vitamin E)Сприяє зміцненню захисного бар’єру шкіри та зменшенню впливу факторів навколишнього середовища.
Butyrospermum Parkii Butter (Масло Ши)Живить шкіру та підтримує її еластичність без відчуття важкості.
Призначення:
Антивіковий денний крем для гладкої, пружної та доглянутої шкіри.
Застереження: Тільки для зовнішнього застосування.
У разі індивідуальної чутливості припинити використання.
Зберігати при температурі від +5°C до +25°C.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!