Картка Rozetka
Філе путасу шинковане солоно-сушене Premium 500 г у вакуумному пакуванні — рибний снек до пива - зображення 1

Філе путасу шинковане солоно-сушене Premium 500 г у вакуумному пакуванні — рибний снек до пива

Код:  600927217

Є в наявності

569

489

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Якісні продовольчі товари обміну та поверненню не підлягають
 
 
 

Опис

Філе путасу шинковане солоно-сушене Premium — це смачна рибна закуска з насиченим солонуватим смаком і зручною формою нарізки. Тонкі смужки риби мають приємну щільну текстуру, легко діляться на порції та чудово підходять як готовий снек до пива, для відпочинку з друзями або як закуска до інших напоїв.

Продукт запакований у вакуумне пакування 500 г, що допомагає зберегти смак, аромат і свіжість рибного снека. Зручний формат для зберігання, транспортування та продажу.

Переваги:

  • вакуумне пакування 500 г;
  • зручні шинковані смужки;
  • насичений солоно-рибний смак;
  • щільна приємна текстура;
  • готовий до вживання снек;
  • добре підходить до пива та інших напоїв.

Характеристики

Загальна вага
Тип оброблення
Форма

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!