Оплачуйте Карткою Rozetka
Срібний шампунь для освітленого, мелірованого та сивого волосся Zenix, 30 мл - зображення 1

Срібний шампунь для освітленого, мелірованого та сивого волосся Zenix, 30 мл

Код :  601262584

Є в наявності

100

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • З магазину Nata_Kossm

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Срібний шампунь ефективно нейтралізує небажаний жовтий підтон світлого, блондованого, мелірованого та сивого волосся. Він надає світлому від природи або сивому волоссю благородного яскравішого відтінку, а також зберігає насиченість кольору освітленого або мелірованого волосся. Не містить шкідливих для здоров’я речовин.

Застосування
Для зовнішнього використання нанести невелику кількість шампуню на вологе волосся масажними рухами. Ретельно змити теплою водою. Щоб ефективніше позбутися жовтизни, рекомендується протримати шампунь на волоссі 2-3 хвилини. Використовувати не менше 2 разів на тиждень. Якщо після застосування на руках залишиться синій колір, вимити руки одразу після нанесення.

Застереження
Перед застосуванням бажано вдягнути рукавички. Використовувати тільки для корекції кольору волосся.

Характеристики

Об'єм
Призначення
Клас косметики

* Під упаковкою розуміємо флакон/тюбик/саше із шампунем.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!