Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
ANUA Zero-cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50+ PA++++ Зволожувальний сонцезахисний крем - зображення 1

ANUA Zero-cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50+ PA++++ Зволожувальний сонцезахисний крем

Код :  608399897

Є в наявності

720

Усі товари бренду ANUA

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

ANUA Zero-cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50+ PA++++ Зволожувальний сонцезахисний крем

ANUA Zero-cast Moisturizing Finish Sunscreen SPF50+ PA++++ Зволожувальний сонцезахисний крем це високотехнологічний сонцезахисний крем, розроблений для надійного блокування ультрафіолетового випромінювання типів UVA та UVB і запобігання фотостарінню. Формула засобу гармонійно об'єднує сучасні стабільні хімічні фільтри з рослинним заспокійливим комплексом, завдяки чому шкіра отримує одночасно максимальний ступінь захисту та пролонговане насичення клітин вологою. Крем має ніжну емульсійну текстуру, яка легко розподіляється, вбирається за лічені секунди без відчуття жирності, липкості чи утворення білого нальоту («zero-cast») та залишає на обличчі природний напіввологий фініш. Наявність антиоксидантів та ліпідовідновлювальних компонентів у складі дозволяє зміцнити захисну мантію епідермісу, нейтралізувати агресивний вплив вільних радикалів і швидко зняти подразнення, викликані сонячними променями.

Ключові компоненти:

  • Комплекс сучасних хімічних фільтрів — забезпечує стабільний захист від сонця широкого спектра дії, не потребує частого оновлення в міських умовах і не забиває пори.
  • Екстракт хауттюйнії серцеподібної (Houttuynia Cordata) — миттєво заспокоює реактивну шкіру, знімає запалення, свербіж і почервоніння, а також має виражений антибактеріальний ефект.
  • Гіалуронова кислота — глибоко насичує епідерміс вологою, зв'язує молекули води в клітинах і запобігає появі сухості та лущення під впливом ультрафіолету.
  • Алантоїн — стимулює процеси оновлення шкіри, пом'якшує ороговілий шар, усуває стягнутість та прискорює загоєння мікропошкоджень.
  • Токоферол (Вітамін Е) — потужний антиоксидант, який захищає ліпіди шкіри від окислення, посилює захисні властивості крему та уповільнює вікові зміни.

Регулярне використання цього сонцезахисного крему дозволяє зберегти здоров'я шкіри, запобігти появі пігментації, втраті пружності та виникненню передчасних зморшок. Після нанесення обличчя набуває бездоганно гладкого, свіжого та доглянутого вигляду, перетворюючи засіб на ідеальну зволожувальну базу, на яку рівно та стійко лягає будь-який макіяж без скочування. Цей продукт виступає комфортною полегшеною альтернативою щільним денним кремам, поєднуючи в одному флаконі повноцінний денний догляд та максимальний санскрін для спекотних днів.

Характеристики

Об'єм
  • 50 мл
Вага
  • 100 г

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!