Заряджаємо на навчання
Тигель графітовий для плавильної індукційної печі 2 кг - зображення 2
Тигель графітовий для плавильної індукційної печі 2 кг - зображення 1
Тигель графітовий для плавильної індукційної печі 2 кг - зображення 2
Тигель графітовий для плавильної індукційної печі 2 кг - зображення 1
1/2

Тигель графітовий для плавильної індукційної печі 2 кг

Код :  608665649

Є в наявності

1 180

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 197  x 6
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Кредит, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Посилений товстостінний тигель підвищеної місткості (2 кг), виготовлений із високоякісного пресованого графіту з дрібною структурою зерна. Призначений для інтенсивної експлуатації в індукційних та електричних лабораторних печах Vevor, а також у інших  промислових ливарних установках відповідного об'єму. Обладнаний технологічним верхнім пазом/бортиком для безпечної роботи щипцями при вийманні розплавленої маси та зручного заливання великих зливків.

  • Головні переваги:

    • Збільшений робочий ресурс: Потовщені стінки та висока щільність матеріалу забезпечують тривалий термін служби при багаторазових температурних циклах.

    • Антипригарна внутрішня поверхня: Мінімальна шорсткість стінок перешкоджає налипанню металу, що мінімізує виробничі втрати сировини.

    • Стійкість до термічного шоку: Графіт легко витримує різкі перепади температур, не тріскаючись при швидкому нагріванні в індукційному полі печі.

    • Універсальне застосування: Ефективно працює як з благородними металами, так і з технічними сплавами міді, латуні чи бронзи.

  • Технічні характеристики:

    • Матеріал: Технічний графіт високої щільності

    • Призначення: Заміна тиглів для електропечей 2 кг / металургія

    • Місткість (по золоту): 2 кг

    • Максимальна робоча температура: 1800°C

    • Зовнішній діаметр бортика (топ): 72 мм

    • Внутрішній діаметр чаші: 44 мм

    • Висота виробу: 155 мм

Рекомендації з експлуатації: Обов'язково просушуйте виріб перед заливкою або розпалом. Не допускайте ударів по внутрішній частині гарячого стакана. Зберігайте в сухому місці.

Характеристики

Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Наталія Г***
    Відгук від покупця. Продавець: HOBBITRON

    Все відправили швидко і гарно