Електрична ракетка від комарів та мух 2в1 з УФ-підсвіткою та USB-зарядкою
Забудьте про надокучливих комарів і мух! Електрична ракетка 2в1 — це сучасний та зручний пристрій для боротьби з літаючими комахами вдома, на дачі, у квартирі або під час відпочинку. Завдяки поєднанню ручного використання та стаціонарного режиму пристрій допомагає ефективно боротися з комарами та мухами без використання хімічних спреїв і аерозолів.
Два способи використання
Використовуйте пристрій як електричну ракетку-мухобійку, щоб самостійно знищувати літаючих комах, або встановіть його у стаціонарному положенні. УФ-підсвітка приваблює комах до електричної сітки, що робить пристрій зручним для використання в приміщенні.
Багатошарова захисна сітка
Конструкція передбачає зовнішні захисні шари, які допомагають зменшити ризик випадкового контакту з внутрішньою електричною сіткою. Це робить використання пристрою більш комфортним у повсякденних умовах.
Вбудований акумулятор та USB-заряджання
Ракетка оснащена вбудованим акумулятором, тому не потребує постійного підключення до електромережі. Заряджання через USB дозволяє легко підзарядити пристрій від сумісного зарядного адаптера, павербанка або іншого USB-джерела живлення.
Основні переваги:
- електрична ракетка від комарів, мух та інших літаючих комах;
- функціональність 2в1 — ручний та стаціонарний режим;
- УФ-підсвітка для приваблення комах;
- електрична сітка для боротьби з літаючими комахами;
- багатошарова захисна конструкція;
- вбудований акумулятор;
- зручне USB-заряджання;
- тиха робота;
- використання без хімічних спреїв та аерозолів;
- ергономічна ручка;
- компактне зберігання;
- сучасний мінімалістичний дизайн.
? Де можна використовувати?
Електрична мухобійка стане практичним помічником у квартирі, приватному будинку, спальні, на кухні, балконі, терасі або дачі. Компактний формат дозволяє легко зберігати пристрій і використовувати його саме тоді, коли з'являються надокучливі комахи.
Електрична ракетка від комарів та мух 2в1 — практичне рішення для тих, хто шукає багаторазовий пристрій для боротьби з літаючими комахами з УФ-підсвіткою, акумулятором та USB-заряджанням.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!