Модульна основа для резервуара Basecan 6S — це практичний елемент для стабільного встановлення баків та збирачів дощової води. Вона піднімає резервуар над рівнем землі, що забезпечує зручний доступ до крана для набору води у відро або лійку.
Ця основа має модульну конструкцію, що дозволяє формувати два різні діаметри залежно від моделі резервуара. Вона складається з 7 модульних елементів і з’єднувачів типу E та F, що дозволяє швидко адаптувати її під різні типорозміри баків Prosperplast. Основа виготовлена з пластику, стійкого до вологи, УФ-випромінювання та перепадів температур, а антрацитовий колір гармонійно поєднується з сучасними резервуарами.
Висота основи становить 530 мм, а ширина варіюється від 470 до 673 мм в залежності від конфігурації. Це робить її універсальним рішенням для різних умов використання, забезпечуючи стабільну та безпечну установку бака.
Що важливо:
- Модульна конструкція — дозволяє формувати два різні діаметри основи, що підходять для різних резервуарів.
- Швидке складання без інструментів — економить час і зусилля при установці.
- Стійкість до вологи та УФ-випромінювання — забезпечує довговічність та надійність в експлуатації.
- Зручний доступ до крана — підвищує комфорт використання резервуара для збору води.
- Адаптивність — підходить для кількох типорозмірів баків Prosperplast.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!