Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Набір Hillary для догляду і захисту жирної шкіри обличчя: Сонцезахисний BB-крем Nude Hillary VitaSun Tone-Up BB-Cream All Day Protect SPF30+, 40 мл + Тонік Hillary, 200 мл + Пінка Hillary, 150 мл - зображення 1

Набір Hillary для догляду і захисту жирної шкіри обличчя: Сонцезахисний BB-крем Nude Hillary VitaSun Tone-Up BB-Cream All Day Protect SPF30+, 40 мл + Тонік Hillary, 200 мл + Пінка Hillary, 150 мл

Код :  611235638

Є в наявності

2 770

2 125

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Кредит, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Літній набір для обличчя — твій незамінний комплекс догляду за шкірою у спекотні дні

Він поєднує очищення, відновлення та захист, допомагаючи зберігати шкіру чистою, свіжою та збалансованою протягом усього дня.

Почни догляд із ніжної очищувальної пінки, яка ефективно видаляє макіяж і забруднення, не порушуючи природний pH-баланс шкіри. Завдяки оліям таману та жожоба вона допомагає регулювати себум, не забиває пори, підтримує мікробіом і залишає шкіру гладкою та доглянутою.

Тонік для жирної та проблемної шкіри з молочною кислотою сприяє оновленню клітин, зволожує та допомагає вирівнювати рельєф шкіри. Він має протизапальну дію, зменшує появу чорних цяток, підтримує чистоту пор і нормалізує роботу сальних залоз.

Завершує рутину сонцезахисний BB-крем SPF30+, який вирівнює тон шкіри, надає легке покриття та захищає від UVA/UVB-випромінювання. Завдяки антиоксидантам (вітаміни С і Е) підтримує захисні функції шкіри та допомагає запобігати фотостарінню й пігментації.

До набору входить:

  • Сонцезахисний BB-крем для обличчя SPF30+ Nude HiLLARY VitaSun Tone-Up BB-Cream All Day Protect SPF30+, 40 мл
  • Тонік для жирної та проблемної шкіри Hillary Lactic Acid Toner, 200 мл
  • Очищувальна пінка для жирної та комбінованої шкіри Hillary Cleansing Foam Tamanu + Jojoba oil, 150 мл

Спосіб застосування:

  1. Нанести невелику кількість пінки на вологу шкіру, м’яко масажувати та ретельно змити водою.
  2. Нанести тонік на очищену шкіру обличчя.
  3. Після повного вбирання попередніх засобів нанести BB-крем тонким рівномірним шаром. 

Характеристики

Країна-виробник товару
Сфера застосування
Клас косметики
Екотренди
Країна реєстрації бренда
  • Україна
Гарантія
  • 14 днів

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!