Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Набір Hillary Toning and Cleansing для сухої шкіри: Пінка + Тонік - зображення 1

Набір Hillary Toning and Cleansing для сухої шкіри: Пінка + Тонік

Код :  611236391

Є в наявності

1 275

975

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Кредит, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 14 днів. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Базовий набір для сухої та чутливої шкіри, який забезпечує делікатне очищення та інтенсивне зволоження без порушення природного балансу. Пінка м’яко видаляє забруднення й залишки макіяжу, а тонік знімає відчуття стягнутості, зменшує чутливість і підтримує комфорт протягом дня. У комплексі засоби допомагають зробити шкіру більш м’якою, гладкою та доглянутою.

Очищувальна пінка м’яко видаляє забруднення та залишки макіяжу, не порушуючи природний pH-баланс і мікробіом шкіри. Вона підтримує ліпідний бар’єр, забезпечує комфорт та зволоження без відчуття сухості.

Сквалан допомагає утримувати вологу, підтримує еластичність і комфорт шкіри, а олія авокадо живить, пом’якшує та заспокоює, зменшуючи прояви сухості та подразнення. Пінка підходить для щоденного використання та залишає шкіру чистою й доглянутою.

Заспокійливий тонік інтенсивно зволожує, освіжає та повертає шкірі комфорт після очищення. Екстракт алое зменшує почервоніння, заспокоює шкіру та знижує відчуття стягнутості, підтримуючи природний водний баланс.

Тонік пом’якшує шкіру, покращує її еластичність і допомагає вирівнювати тон, забезпечуючи відчуття свіжості без липкості чи подразнення.

До набору входять:
Тонік для сухої та чутливої шкіри Hillary Aloe Toner, 200 мл
Очищувальна пінка для сухої та чутливої шкіри Hillary Cleansing Foam Squalane + Avocado Oil, 150 мл

Спосіб застосування:
Нанести невелику кількість пінки на вологе обличчя легкими масажними рухами, ретельно змити водою.

На очищену шкіру нанести тонік, уникаючи потрапляння в очі.

Характеристики

Країна-виробник товару
Клас косметики
Екотренди
Країна реєстрації бренда
  • Україна
Гарантія
  • 14 днів

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!