Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Буй для плавання Head Safety (помаранчевий) (455192.OR)

Код:  68496135
Оцінка користувачів 3.75/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: FREE STOCK

    3/3 з заводським браком -- це навіть не смішно :-) Брак був 1 раз в застібці і 2 рази в відсутньому розділенні відсіків (при чому на 2 буях: HEAD та SEAC).
    Гроші повернули, все ок. Але просто відкрити упаковку і перевірити самим, що все ок, зекономило би 6 походів на пошту (мені і Вам). Дякую.

    Переваги:
    Продавець спілкується адекватно
    Недоліки:
    Три з трьох посилок -- заводський брак
  • Володимир Л***
    Відгук від покупця. Продавець: FREE STOCK

    Опис вводить в оману, в цьому буєві НЕМА відсіку для зберігання речей, про що на ньому і написано. Сам по собі буй виглядає непогано, але за таку ціну очікуєш герметичний відсік для речей - тим більше що конструкція буя саме по принципу гермомішку

    Переваги:
    Виглядає якісно зробленим
    Недоліки:
    Немає герметичного відсіку для зберігання речей
    • Продавець  FREE STOCK

      Доброго дня! Володимире виробник не гарантує повної гарантії зберігання ваших речей, в описі про це вказано що потрібно допакувати в спеціальний пакет посилання

    • Володимир Л***

      Я бачу тільки оце

      > Збереження речей Також буй має відсік куди можна скласти речі.

      Ні слова про те що відсік негерметичний. Тоді як на самому буєві це великими літерами написано. Як на мене, це важливий пункт, не завадило хоча б фото де це написано

  • Павел
    Відгук від покупця. Продавець: FREE STOCK

    Просто отличный буй.

    Недоліки:
    нет
  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: FREE STOCK

    Нормальный буй, проверить на воде пока нет возможности

  • Виктория
    Відгук від покупця. Продавець: FREE STOCK

    Заказывала 2 раза буй. Первый заказ - выполнен. Второй - уже вторая неделя пошла, буя нет, ответа в общении с продавцом нет (писала продавцу), но заказ уже в статусе выполнен. Как так?

    Переваги:
    К Бую претензий нет, к магазину - есть.
    Недоліки:
    Магазин не доставляет заказ, но статус меняет на "выполнен" очень даже усредно.