Картка Rozetka
Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм - зображення 4
Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм - зображення 1
Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм - зображення 2
Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм - зображення 3
Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм - зображення 4
Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм - зображення 1

Двосхилий теплиця Митлайдер Экотек Стандарт (300х400х235 см) під полікарбонат 4мм

Код:  74586792

Немає в наявності

27 648

 
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів, відрізаних під визначений покупцем розмір, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 

Опис

Конструкція теплиці митлайдер виконана зі сталевої профільної труби 30x30 мм Каркас такої теплиці в 4 рази важче, ніж у звичайній конструкції у формі арки, він допомагає підтримувати величезну навантаження від снігу. А також це відбувається із-за особливостей даху, у якій форма допомагає снігу скочуватися на землю.

Стільниковий полікарбонат класу стандарт, який застосовується для даного виду теплиць, це полікарбонат, який має UF захист і гарантію від 5 років. Товщина стільниковий полікарбонат від 4 до 10 мм, Каркас теплиці виготовляється з оцинкованого профілю 30х30, по міцності який здатний витримувати різні снігові і вітрові навантаження. Кватирки теплиці встановлюються на газові амортизатори, завдяки чому чітко фіксуються у відкритому і закритому положенні, завдяки чому спрощується робота з провітрюванням.

Характеристики

Країна-виробник
  • Україна
Особливості

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!