
Турецька пряжа для в'язання Alize FOREVER 60 чорний
Код: 77094882
Немає в наявності
240₴
Усі товари бренду Alize
Гарантія.
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарі під замовлення, які обміну/поверненню НЕ підлягають
.Опис
Склад-100% мікрофібра акрил
Вага: 5x 50 гр.
Метраж: 50 гр. 300 мт.
Відповідні спиці: №: 2-3,5
Відповідний гачок: №: 0,75-1.5
Плюси:
Пряжа Alize Forever - тонка, рівна, ніжна, м'яка і приємна до тіла.
Нитка зручна в роботі, лягає рівно настільки, щоб утворювати рівномірні петельки.
Пряжа "Ализе Форевер" прекрасно подходит для разнообразных летних ажуров и филе крючком, являясь достойной альтернативой хлопковым ниткам. Однако из этой пряжи можно вязать и тонкими спицами (№ 2 - 2,5).
Готовые изделия хорошо сохраняют форму и цвет при аккуратной стирке и сушке.
Обратите внимание!
Вещи, связанные из пряжи Alize Forever, можно стирать даже в машине (в деликатном режиме), сушить следует в расправленном виде, а вот гладить их мы не рекомендуем: изделие может вытянуться.Что связать из пряжи Alize Forever?
Пряжа Алізе Форевер спеціально призначена для в'язання гачком тонких, легких ажурних речей для літньої спеки: дитячих і дорослих сарафанів, спідниць, суконь, тунік а також панамок і хустинок.Але та вироби, пов'язані з цієї пряжі спицями, виходять красивими і комфортними

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!