



Турецька пряжа для в'язання Alize Merino Royal (меріно рояль) 100% мериносова австралійська вовна - 96 беж
Немає в наявності
1 200₴
Усі товари бренду Alize
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарі під замовлення, які обміну/поверненню НЕ підлягають
.Опис
MERINO ROYAL
склад-100% австралійська мериносова вовна
метраж-50 гр. 100 м.
- Упаковка: 10 шт х 50 м
- Рекомендовані спиці: № 4 - 5
- Рекомендований гачок: № 4 - 5
Супер новинка від Alize Merino Royal (Алізе Меріно Роял) ця пряжа з 100% вовни. Якість цієї пряжі порівнянно з італійської дорогий пряжею. Пряжа м'яка і приємна. Скручена дуже якісно з безлічі волоком, відполірована без ворсинок.
Пряжа високої якості із сегмента класу "преміум" дуже тепла, легка і м'яка.
Кардигани і жакети, пуловери і светри з Merino Royal займуть гідне місце у вашому гардеробі і підкорять вас своєю комфортністю і зносостійкістю.
Вироби виходять дуже теплими і приємними до тіла. За виробами з пряжі Алізе Меріно Роял легко доглядати – їх можна прати в пральній машинці, при цьому речі не сполучаться, не полиняють і не деформується після прання.
Навіть зовні ця пряжа значно виділяється в лінійки чистошерстяных пряж і якістю, і колірною палітрою, яка не залишить байдужими найвибагливіших майстринь. У полотні акуратно і рівно лягає, чудово тримає коси і арани.
З-за спеціальною ексклюзивної обробки пряжі догляд за виробами дуже простий - прати їх можна в пральній машині при температурі 30°С, а сушити на горизонтальній поверхні .

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!