- СвітланаВідгук від покупця. Продавець: HappyLife
Монокуляр гарний
- Продавець HappyLife
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені своєю покупкою. Будемо раді дарувати Вам ще більше позитивних емоцій. З повагою завжди Ваш HAPPYLIFE.
- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Все клас....
- Переваги:
- Оперативно
- Недоліки:
- Немає
- Продавець HappyLife
Сергій добрий день! Дуже дякуємо за відгук і високу оцінку. Раді, що монокуляр Вам сподобався! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою керівник магазину HAPPYLIFE
- Кирило М***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Власне, так, збільшує непогано, норм пейзажі розглядати вдалечині. Але непогано було б закріпити на якомусь штативі, бо в руці трасеться зображення сильно і це дуже заважає. Проблема в тому, що тут нема кріплень ніяких під це.
Ніякого мила нема, там дві крутилки для фокусування просто, бачу дехто не зрозумів.
За таку ціну непогано.- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- без фіксації на якомусь штативі складно щось роздивитись
- Продавець HappyLife
Кирило, добрий день! Дякуємо Вам за детальний та корисний відгук! Раді що загалом Ви задоволені товаром! Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HAPPYLIFE
- анна к***Відгук від покупця. Продавець: HappyLife
Проблему вирішено
Зображення як у воді, якесь не чітке. Чи можна повернути, якщо це брак
- Продавець HappyLife
Анна Олександрівна, добрий день! Дякуємо за відгук.
Вам потрібно налаштувати фокусування монокуляра. Детальну інструкцію менеджер надіслав Вам у месенджер.
Ми дуже цінуємо своїх клієнтів і намагаємося якісно працювати для Вас! З повагою завжди Ваш магазин HappyLife.
