День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Пряжа для ручного в'язання YarnArt Alpine Maxi (Альпін максі) товста зимова пряжа нитки 662 молочний - зображення 2
Пряжа для ручного в'язання YarnArt Alpine Maxi (Альпін максі) товста зимова пряжа нитки 662 молочний - зображення 1
Пряжа для ручного в'язання YarnArt Alpine Maxi (Альпін максі) товста зимова пряжа нитки 662 молочний - зображення 2
Пряжа для ручного в'язання YarnArt Alpine Maxi (Альпін максі) товста зимова пряжа нитки 662 молочний - зображення 1

Пряжа для ручного в'язання YarnArt Alpine Maxi (Альпін максі) товста зимова пряжа нитки 662 молочний

Код:  88391439

Є в наявності

451

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 76  x 6

Колір: Молочний

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарі під замовлення, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

В упаковці 2 великих мотка по 250 грам

Склад:40 % вовна - 60% акрил

Вага: 2x 250 гр.=500 грам

Метраж: 250 гр. 105 мт

Відповідні спиці: №:12

Відповідний гачок: №:15

Yarnart Alpine Maxi - класична, товста, полушестяная пряжа для ручного в'язання. Пряжа м'яка, тепла і не колючий, відмінно підійде для в'язання кардиганів, пальто, снудов, шапок, пледів. Yarnart Alpine Maxi прекрасно лягає на полотно і чудово виглядає в об'ємних візерунках, а вироби з неї завдяки товстої нитки в'яжуться дуже швидко.

Рекомендується прати вручну або на делікатному режимі в пральній машині при температурі води 40°С, а сушити розкладеними на горизонтальній поверхні.

Характеристики

Сезон
Тип ниток
Склад
Вага
Довжина
Відсоток вмісту акрилу
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Наталья П***
    Відгук від покупця. Продавець: Knitting. Колір: Сірий

    Колір як на фото, вʼяжеться швидко за рахунок розміру нитки. Теплі вироби, бо шерсть.

  • Вероника Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Knitting. Колір: Коричневий

    доставили дуже швидко, велике дякую продавцю

    Переваги:
    мотки досить великі, пряжа м*яка та приємна