Відгуки покупців про Навушники Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) (2-е покоління) 329

4,0

Найкорисніші відгуки

• Моисеенко Святослав

Наушники по физическим размерам и качеству звука мало отличаются от проводных. Так что если Вам пришлись по вкусу проводные, то понравятся и эти. Удобно лежат в ухе (у меня, по крайней мере), звук объемный, чистый. Автономность очень высокая.
    По поводу взаимодействия с андроидом: подключаются хорошо, но чтобы настроить "двойной тап" по наушнику мне пришлось взять у коллеги Iphone (делается это один раз и занимает пару минут). Чтобы видеть уровень заряда наушников и кейса пришлось установить стороннюю программу.
    Кейс легко царапается, потому рекомендую купить на него чехол, если хотите сохранить товарный вид.
    Собеседник при звонке слышит Вас очень хорошо, использовать их как гарнитуру удобно.
    Итог: очень качественные и супер технологичные наушники, которые доставляют массу удовольствия при их использовании.

Переваги:
    Это Apple, ребята
    Недоліки:
    Естественно, цена. Но мы ведь знаем, за что платим)
  • Васильченко Ксения

Слушаю музыку по дороге на работу и домой + пару часов на работе (в целом, порядка 6-7 часов в день), заряда хватает на 3-4 дня. Наушники удобно сидят в ухе, не давят, не выпадают (пробовала даже бегать с ними). Звук приятный, громкости вполне хватает, чтобы насладится песней в шумном метро.

Переваги:
    звук, батарея и просто Apple AirPods)
  • Ігор Браморщик

Купив нещодавно. За довговічність самих навушників і батареї ще не можу нічого сказати, але:
    Дуже приємний на дотик пластик
    Дуже приємний звук
    Дуже швидко заряджаються і довго тримають заряд в робочому стані.
    Правда, що легко дряпаєтьсч кейс. Рекомендую купувати одразу з чохлом

• Руслан Зинченко

Хорошие наушники

• Руслан Грашин
  • Егор Молодов

Разочарован качеством сборки (правый наушник криво собран, часть которая с динамиком прикреплена со смещение по часовой стрелке приблизительно на 0,5-1 мм по сравнению с левым наушником). Три звёзды только за то, что работают ( не знаю как отразиться на долговечности ). Есть возможность замены на нормальные?

Переваги:
    Работают
    Недоліки:
    Качество сборки хромает

• Тетяна Жидкова

Чудові навушники, перейшла з провідних - дуже зручно. Гарний звук, мікрофон ок

Переваги:
    Гарний звук, комфортно, довго працюють
    Недоліки:
    Мікрофон посередній
  • Заячківський Михайло

Замовляв по акції оплатою частинами, сервіс працює швидко.
    Щодо навушників: звук хороший як на прості «вкладиші», гучність непогана, мікрофон не шумить - всі співрозмовники чують прекрасно.
    Зарядка тримає досить довго, моментально реагують на будь-які команди на смартфоні.
    Користуюсь лише технікою Епл, але саме цю покупку вважаю найбільш вдалою, співвідношення ціни та якості ідеальне, прекрасний варіант для людей які постійно за кермом.

Переваги:
    Хороший заряд, непоганий звук, якість
    Недоліки:
    Не можу сказати, що ціна завелика, як на мене адекватно за цей продукт
  • Сергій Дацій

Навушники гарні але правий навушник бракований, часто він не заряджається в кейсі і представте собі ситуацію, виходите ви на прогулянку, дістаєте навушники а вони не працюють, дивитеся ситуацію на телефоні а правий навушник повністю розряджений... "дуже приємно". Також часто доводиться по декілька разів їх одягати щоб вони підключилися.

Занадто дорогі як для рулетки

Переваги:
    Немає дроту
    Недоліки:
    Правий навушник іноді не заряджається або не підєднується до телефону
    • Игорь

Если 14 дней с момента покупки не прошло, то заменят.
      В любом случае есть гарантия.

• Андрій Харук

Є рік гарантії, здайте на сервіс.

• Николай Грабчак

Наушники просто шикарные!
    Все работает чётко

• Юрій Процюк

Ставився доволі скептично до покупки, бо я не фанат Apple і не користуюсь маками чи айфонами. Але наважився через хороші відгуки колег, ну і сам хотів зіскочити з провідної гарнітури для комунікації на роботі.

Отже, де випробував:
    1. Телефон на Android 9 + BT 5.0. Підключились без проблем. Звук якісний. Для тих, кому звук "не сочний" - пограйтесь з еквалайзерами в своєму плеєрі. Я поставив собі на AIMP еквалайзер для рок музики - все класно.
    2. Ноутбук на Windows 10 + BT 5.0. Підключились без проблем. Звук був паршивий (Skype, Google Meet) - це очевидно було, оскільки на Windows це відома проблема, це особливості Headset Profile (HFP) - коли включений мікрофон, звук передається в режимі Моно. Всім рекомендую ПЕРЕД покупкою прочитати статтю - посилання. Використовуйте мікрофон від вебкамери, навушники Airpods і все буде в шоколаді з якістю звуку.

Де планую використати:
    1. Стаціонарний ПК на Windows 10. Очікую доставку BT адаптера, але не має бути ніяких проблем, має бути такий же досвід як і на ноутбуці. Відгук доповню ще одним після підключення до ПК.

Із загального:
    1. Сидять як вклеєні. Я не вірив, що прямо аж настільки класно сидітимуть. От реально забуваєш, що вони на тобі і щоб вони випали - це треба добре постаратись.
    2. Поставив додаток на Android - MaterialPods. З ним зручно, показує рівень заряду як навушників, так і зарядного кейсу.
    3. Заряд тримають як заявлено (приблизно). Точно не заміряв :)
    4. Дуже рекомендую купувати разом з навушниками чохол - і зразу ж його надягнути при розпаковці подсів. Повірте, потім подякуєте :)

Переваги:
    Якість товару, якість звуку, сидять в вухах як вклеєні, легко підключаються на Win10 / Android
    Недоліки:
    Особливості Headset Profile (HFP) на Windows 10 не довзоляють повноцінно насолодитись навушниками з мікрофоном, але це не провина Apple. Ризик, що можуть зломатись (а вони по факту непридатні до ремонту)
    • Юрій Процюк

Доповнюю:

Забрав адаптер посилання- підключив адаптер BT 5.0 до ПК (Win 10), навушники підключились одразу ж. По факту, все як і на ноутбуці.

Єдиний нюанс, радіус на ПК менший ніж на телефоні, по квартирі звук починає пропадати на вдвічі меншій відстані, ніж з телефоном. Але це вже нюанси, мене влаштовує.

• Дима

Около года работали отлично, нет никаких претензий, но потом что то случилось и при разговоре по сотовой связи меня плохо слышат собеседники, при этом в вайбере, скайпе или зуме меня слышат нормально.

Переваги:
    Лёгкие, удобные
    Недоліки:
    Качество передачи речи со временем
    • Альона Ткач

Цікавий комент)) враження що копі-паст з російського ресурсу)) не кажуть у нас «сотовая связь», навіть російськомовні люди кажуть «мобильная»

• Ольга Нова

Альона Ткач, "сотовая связь", як і "стільниковий зв'язок" - це терміни, які в цілому нечасто трапляються в розмовному стилі.
      Але у відгуках стиль все-таки трохи відрізняється і декому подобається вживати конкретні слова.
      Особисто у мене такого враження не виникло)
      Та й у автора позначка покупця, таку Розетка дає лише коли людина замовила і отримала товар. Не думаю, що покупець став би копіпастити відгук деінде, коли може написати його власноруч.

• Микола Скіра

У вас полетіли мікрофони, а у месенджерах вас чути, тому що вони використовують мікрофони з телефону.

• Максим Тарасюк

Недавно перейшов на продукцію apple, останньою покупкою були ці навушники. В порівнянню з звичайними пікалками - супер навушники. В низ добре чути співрозмовника, звучання музики подобається. Перші навушники як не випадають з вуха. Коли навушники ховаєш у футляр - телефон чудово все переводить на свої динаміки, коли з простими навушниками були недоліку з цим. Типу немає шумоподавлення але з ними реально зовнішній світ чути погано коли слухаєш приємну музику.
    Покупкою задоволений, дякую Розетці за швидкість доставляння, гарне обслуговування.

Переваги:
    Це Apple, це якість це можливості
    Недоліки:
    Не має