- Дмитрий П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Червоний. Розмір рами: 20"
Погане качество ЛКП. Краска має подряпини та сколи вже с заводу. Треба одразу як зібрали ретельно усе підкрашувати. Усі підшипники треба регулювати. Усі болти треба протягти. Підшипники педалей не мають захисних ковпачків. Корзина пластикова.
- Переваги:
- Досить міцний
- Недоліки:
- Погана краска. Дряпається та сколюеться навіть під час відклеювання упаковочного скотчу
- Ильченко В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Червоний. Розмір рами: 20"
Велосипед пришёл не в полной комплектации, резьба сбитая.
- Юля
повернули?
- Іващенко В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Червоний. Розмір рами: 20"
Прошу уповноважену людину зв'язатися по товару. Заявлено, що корзинка іде металева на те і орієнтувалися при виборі товару, однак отримали з пластиковою корзиною! Не так як заявлений товар на фото сайту Розетка.
- Переваги:
- Поки не виявили.
- Недоліки:
- Не відповідає дійсності матеріал корзинки!!!
- Артем Н***
Напишуть їм у чат. В них доречі написано "* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення" Поставити 1 зірку велосипеду за кошик? Серьозно? Навіть не смішно.
- Сергій Д***
Та і правильно що 1 зірочка!
Якби я оплатив велосипед дорослий а мені прийшов дитячий … то теж норм же було , виробний змінює комплектацію без відома . А продавець тоді що продає , сам не знає що?
- Юрій О***Продавець: Rozetka. Колір: Синій. Розмір рами: 20"
швидко,доставили ,нехватало двох болтів
- Переваги:
- якісна доставка
- Недоліки:
- бракувало два болтики
- УлянаПродавець: Rozetka. Колір: Червоний. Розмір рами: 20"
Дуже хороший велосипед за помірною ціною. Сидіння зручне, регульоване. Особливо сподобалося ,що є багажничок та корзина. Купували для мами, то вона дуже задоволена.
- Міша К***Продавець: Rozetka. Колір: Синій. Розмір рами: 20"
Стильний велосипед, їздити на ньому дуже комфортно, міцна рама та багажник
