Ще пару десятиліть тому роздрібна торгівля велосипедами включала в себе мінімум найменувань. Це був усім відомий велосипед «Україна» і велосипед «Десна», що практично нічим не відрізнявся від першого. Дитячі велосипеди переважно були представлені марками «Орлятко» і «Школяр».
На сьогодні ситуація виглядає кардинально по-іншому. Сучасний ринок пропонує велосипеди (Київ, Харків, Донецьк) у широкому асортименті. Це й міські велосипеди, і дорожні моделі, круїзери й гірські байки. Кожен із покупців може вибрати й купити велосипед (в Києві, у Донецьку, у Харкові та ін. містах), погодившись зі своїми цілями й матеріальними можливостями. Магазини спортивних товарів пропонують і недорогі велосипеди, і моделі, ціна яких становить десятки тисяч. Велосипеди відрізняються як функційними характеристиками, так і матеріалом виготовлення, розмірами, вагою й іншими параметрами.
Велика кількість пропозицій робить вибір потрібної моделі вельми скрутним. Однак сьогодні для того, щоб купити велосипед, зовсім не обов'язково вирушати у виснажливий похід по магазинах. Купити велосипед (в Донецьку, Харкові та інших містах України) можна більш простим і вигідним способом. У цьому Ви можете переконатися самостійно, відвідавши сайт нашого інтернет-магазину ROZETKA У нашому активі Ви знайдете велосипеди від провідних світових виробників. Переважно це велосипеди такого відомого бренду, як Ghost. Незалежно від місця Вашого проживання, купити гірський велосипед або дитячий велосипед (Київ, Харків, Одеса) Ви зможете, навіть не виходячи з дому. Вибрати відповідну модель Вам допоможуть характеристики всіх велосипедів, які Ви знайдете на нашому сайті. Тут розміщені відгуки про велосипеди інших покупців і ілюстративні матеріали. Всі велосипеди, що представлені нами до продажу, мають необхідні гарантії виробника. Водночас наші ціни на велосипеди куди нижчі, ніж у будь-якому іншому магазині. Так, наприклад, у нас Ви зможете купити гірський велосипед менш ніж за 500 у.о. Варто також зазначити, що всі куплені в нас велосипеди доставляються нашим клієнтам за допомогою кур'єрської служби в найстисліші терміни. Так, велосипеди в Києві та інших великих містах будуть у покупців вже через кілька годин. У віддаленіші регіони велосипеди доставляються упродовж 1-3 днів.

Показати ще 60 товарів