• Немає в наявності

68 000

Опис Акустична система Bang & Olufsen Beosound Balance Natural Oak (2005-02)

Інноваційна бездротова колонка для будинку
Бездротова колонка з динамічними акустичними характеристиками, розроблена для розміщення в стіни на полиці або приставному столі у вашому домі. Потужний звук для такого розміру.

Скандинавський мінімалізм
Інтер'єрний силует, граціозно балансувальний на основі з натурального дерева. Простота цієї конструкції, яка походить зі скандинавського мінімалізму, сильно контрастує з потужним, високоякісним звучанням. А чітко розділена на два компоненти форма Beosound Balance — це розкішний дизайн, що схожий на предмет інтер'єру. Дизайн був створений у співпраці з Benjamin Hubert з Layer Design, творчої студії з Лондона, що спеціалізується не тільки на дизайні, але й на створенні унікальних користувацьких інтерфейсів.

Оптимальне розміщення
Розроблена для розміщення біля стіни на полиці або приставному столі, Beosound Balance забезпечує ретельно контрольовані звукові пучки для чіткого звучання спереду й насиченого посилення звуку ззаду. Результатом є неймовірно потужні акустичні характеристики проти розміру колонки.

Майстерність виготовлення
Поєднання розкішних матеріалів, підібраних для створення культового дизайну та звуку преміумкласу: оброблена з високою точністю алюмінієва панель із візерунком Фібоначчі для звукової проникності та основа з масиву дуба для скульптурного силуету.

Вітає вас під час дотику
Тактильна взаємодія з користувачем, підсвічування крізь алюміній для вишуканого зовнішнього вигляду та елементи чарівництва завдяки вбудованим датчикам наближення вітають вас під час наближення до Beosound Balance для взаємодії — тому елементи керування з'являються тільки в разі потреби. Коли ви відходите від Beosound Balance, елементи керування знову тьмяніють, залишаючи видимою тільки майстерно оброблену алюмінієву поверхню.

Більше можливостей із голосовим керуванням
Колонка Beosound Balance підтримує Google Асистента. Насолоджуйтесь улюбленою музикою, використовуючи голосові команди: вибирайте композиції, змінюйте рівень гучності та знаходьте додаткову інформацію про те, що відтворюється зараз. За допомогою Google Асистента ви також можете планувати свій день,
встановлювати будильники й керувати розумними пристроями в будинку.

Крім того, на колонці є чотири кнопки, які можна використовувати для швидкого запуску програм Google Асистента та для доступу до певних команд.
* Google Асистент доступний тільки в певних країнах і лише певними мовами.
* Google є товарним знаком компанії Google LLC.

Різні звукові враження
Різні звукові враження для різних ситуацій. Завдяки унікальній акустичній конфігурації із семи динаміків Beosound Balance забезпечує потужні баси та насичений звуковий образ для звуку, що дійсно заповнює кімнату, коли вам це необхідно. Завдяки технології формування пучка Beosound Balance забезпечує спрямованість звуку для сфокусованого прослуховування з усіх позицій — все в одному пристрої.

Акустичні характеристики
Акустичний пристрій Beosound Balance містить два 5.25" динаміки низьких частот, що забезпечують потужне відтворення басів, два 2" повнодіапазонні динаміки й один 3/4" динамік високих частот, встановлений спереду для чистого, виразного відтворення звуку, а також два 3" повнодіапазонні динаміки, встановлені ззаду, що виконують функцію підсилювачів звуку.

Активна компенсація розміщення в кімнаті
Beosound Balance обладнана можливостями Активної компенсації розміщення в кімнаті, що оптимізує аудіовідтворення залежно від розміщення колонки в кімнаті, фактично активно адаптуючи параметри колонки для компенсації звуку залежно від навколишнього акустичного середовища.

Характеристики Акустична система Bang & Olufsen Beosound Balance Natural Oak (2005-02)

Сумісність
Підключення
Живлення
Входи
Інтерфейси
Бездротові можливості
Потужність, Вт
Кількість акустичних каналів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Олексій Шевчук
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: Black

  Звук дуже об'ємний, корпус колонки дуже якісний. Грає шикарно

 • Левко надія
  • Продавець: Rozetka
  • Колір: Black

  Очень крутая вещь, в доме то что нужно!

  Переваги:
  Играет очень чисто
  Недоліки:
  Нету
Дивитися всі відгуки →

Відео з Акустична система Bang & Olufsen Beosound Balance Natural Oak (2005-02)