






Ніж Benchmade Sibert Adamas (275FE-2)
Опис
Продовжуючи спадщину давньої платформи суперміцних важких військових ножів серії Adamas, новий 275 Adamas є ергономічною тактичною складовою, яка підтримує традиції підвищеної надійності, закладені в його попередниках. Незважаючи на урізану конструкцію, Adamas міцний як цвях із введенням новітньої сталі марки CPM-CruWear та оновленням колірних конфігурацій
Сталь CPM Cru-Wear – інструментальна порошкова сталь повітряного гарту, що випускається американською металургійною компанією «Crucible Industries» (США). Сталь має відмінне поєднання високої зносостійкості та міцності. Ця сталь легко обробляється у відпущеному стані (за параметрами схожа на D2) і має мінімальні спотворення в отриманні бажаної твердості.
Cru-Wear застосовується в роботах, що вимагають більш високої зносостійкості ніж сталь D2, більшої міцності, ніж сталь М2. Ця сталь сильно корозує у вологому середовищі, тому вимагає ретельного догляду, або клинок повинен мати антикорозійне покриття, чим, власне, і доповнена модель 275.
Цей Adamas настільки потужний, наскільки це можливо.
Характеристики
- Довжина клинка
- 97 мм
- Вид
- Марка сталі
- CPM-CruWear
- Тип
- Складані
- Примітка
- *Ножі, представлені в нашому магазині, не належать до холодної зброї за сукупністю характеристик згідно з висновком НДІ ЕКЦ МВС України
- Тип замка
- Axis Lock
- Країна реєстрації бренду
- США
- Гарантія
- 12 місяців
- Країна-виробник товару
- EAN
- 610953203641
- Твердість клинка
63-65 HRC

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!