Картка Rozetka

Відгуки покупців про Навушники Beyerdynamic Dt 240 Pro Black (284620)

Код:  180208981
Оцінка користувачів 4.64/5
на основі 54 відгуки
  • 5 зiрок
    27 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Владислав Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    В сумме хорошо, крепление скобы к наушникам, ужасное выломались посадочные винтиков за почти 2 года.

  • Андрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Cool

  • Сергей А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    При такой жесткой дуге, уши прикреплены двумя пластмассками на микроскопичесских шурупчиках. Они просто не могли не сломаться, что и произошло через 10 месяцев нежнейшего с ними обращения.

    Переваги:
    Хорошо звучат, так, как мне нужно для работы, Удобный витой шнур. Плотно прилегают.
    Недоліки:
    Отвратительные крепления.
  • Сергей А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Гарні вуха, всім задоволенний.

  • Антон Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Хорошие наушники. Но у меня огромная башка как у гидроцефала, поэтому очень давило на мою тупорылую голову. От чего болели уши.

    Переваги:
    Звук, качество сборки, эргономика
    Недоліки:
    Не для всех
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Більше двох років користуюсь. Все супер

    Переваги:
    Звук, зручні, довгий зйомний шнур
    Недоліки:
    Немає
  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    очень болят уши , советую подкопить и купить DT 770

    Переваги:
    Звук , размер , цена
    Недоліки:
    Амбюшуры. Ушам просто конец (они настолько сильно травмируют уши что потом болит 2 недели будто тебе их сломали)
  • Ігор С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Мене влаштовують)

  • Евгений П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Перше враження добре .
    На шкіру матеріал не дуже схожий (ще не підпалював ХD) але на дотик краще за звичайний кожзам який на більшості інших.
    По звуку - це складно судити але ніяких претензій до нього нема .
    Два входи для підключення це може буди в нагоді .наприклад приєднати з одного музичний інструмент з іншого музику або другий інструмент .
    Загалом виглядає надійно.
    4- тільки тому що не схоже на шкіру як вказано в описі .

    згодом зміню відгук з урахуванням більш тривалого користування.

    Переваги:
    2 входи для підключення . дріт який дає уявлення що послуже довго .
    Недоліки:
    за перші дні користування не виявлено . скоріш за всього це не шкіра (але час покаже)
    • Володимир

      Це шкірозамінник, точніше, вінілове покриття, наклеїне на тканину. Таке використовують на переважній більшості амбушур.

    • Євген П***

      пройшло більше року .
      ще не розвалился амбужюр, цілий.
      тисне на вуха тільки 1-2 неділі , через рік коли одягаєш інші здаєтся що вони висять а ці приемно притискаются .

      по звуку порівнював з Scarlet SH-450 , мое суб'ктивне враження :

      Scarlet - більш потужний басс. трохи гучніші і здается що музика в них трохи краще. довгий але не зручний провод.

      Dt240 - по звуку багато краще за усі що були до цього. два роз'єма для підключення дуже зручно якшо місце підключення провода змінюєтся.

      хоч і в скарлет здается що трохи краще звук але більшисть часу я провожу в DT240, в них на багато приемніше довго сидіти.

  • Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Порівнювати з бюджетними навушниками з мікрофоном за $10 якими користувався близько 10 років - це мега-різниця! Так, при довгому сидінні у навушниках вони таки трохи тиснуть на вуха, хоча і не критично - легкий рух амбушюр рукою скидає цей тиск. По старій звичці не хватає регулятора гучності на шнурі )) Доводиться регулювати гучність у налаштуваннях ПК або браузера/відеоплеєра. Але, це справа звички скоріше :) Рекомендую до купівлі.

    Переваги:
    якість звуку, якість матеріалів, зменшення ціни на 700 грн
    Недоліки:
    відсутність регулювання гучності, довелось трохи поковирятись у налаштуваннях еквалайзера Windows 10
    • Володимир

      Якщо користуюєтесь ними на компі, раджу придбати USB регулятор гучності, зручна штукенція

  • Григорий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Та все супер.

    Переваги:
    Звук.
  • Іван Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Навушники ДУЖЕ сподобалися. Не жалкую ані скільки, що обрав їх. Едине, після двох годин безперервного носіння, вуха втомлюються і трохи болять

    Переваги:
    Шикарний звук
    Недоліки:
    Немає бездротового режиму роботи
    • Броніцький О***

      Всі наушники такого типу ,А саме студійні
      Йдуть тільки з дротовим з'єднанням

  • Віталій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Через год использования есть, что о них сказать. Амбушюры не облезли, но потеряли прежнюю пышность, проще говоря сжались. Спустя месяц активного использования купил другой кабель, потому, что витой кабель для прогулки не очень подходит, а дома он часто цепляется о стол, что создаёт дискомфорт. Собраны крепко, местами слышен хруст пластика, но за год свой вид и прочность не потеряли. Напротив стоит комфорт прослушивания - через пару часов в них начинают болеть ухи. Звук хороший, если не слушал ничего дороже, низкие хорошие - глубокие и отзывчивые, средних тоже не плохо, вот верха не однозначные - имеют явный спад на самых верхах, что даёт им хорошо звучать в современной музыке, но есть слушать что-то тяжёлое или высокозвучащее, то начинает вылезать песочек, чем больше про него думаю - тем ярче он :). А в целом уши неплохие для своей цены.

    Переваги:
    Звук, крепкая конструкция, порт для кабеля с двух сторон
    Недоліки:
    Тяжёлый кабель, сильный прижим к голове
  • Ярослав Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Дуже задоволений покупкою. Досить прискіпливо ставлюсь до звучання музики. Маю дома сучасний дорогий вініловий програвач з відповідним фонокоректором, підсилювачем і колонками і тому відчуваю різницю цифрового і аналогового звучання, і з цими навушниками також є ефект присутності, ніби ти знаходишся в концертному залі. Звук обволікає, ніби. Ну, і багато інших позитивних характеристик вони мають. Тепер завдання купити відповідний МР3 плеєр. Дякую Розетці за високий рівень обслуговування.

    Переваги:
    якість звіку по всьому діапазону частот
    Недоліки:
    немає
  • Тарас Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Отличный звук, изоляция от внешнего шума, качественный провод и разъемы. (случайно зацепился за провод наушников под углом в сторону, из системного блока вырвало разъем с "корнем" - со стороны наушников все нормально)

    Переваги:
    Качество, выносливость
    Недоліки:
    нет
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Пройшов майже рік з моменту купівлі цих навушників. Користувався бережно, але вони досі виглядають як з коробки. Матеріали приємні, не маркі. До якості збірки питань немає, все на 5 . Шумоіхоляція та звук чудові. Також мені сподобався провід за свою невелику довжину та можливість подовження, що інколи допомагає, коли встаю з-за столу і хочу щось покласти на підвіконня.

    Після 3-4 годин сидіння в навушниках починають поболювати вуха(вони у мене середнього розміру). Тому у кого вуха більше за середні, рекомендував би навушники з більшими амбюшурами.

    Переваги:
    Звук, якість, дизайн
    Недоліки:
    У кого великі вуха - можуть давити амбушюри
  • Ліна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Звук хороший, но эргономика расстроила.

    Переваги:
    Богатый и чистый звук.
    Недоліки:
    Быстро начинают давить на уши. Приходится часто снимать наушники и давать ушам передышку, потому что иначе больно работать.
  • Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Абалденный звук: насыщенный, сочный, приятный!
    у меня всё

    Переваги:
    звук - сказка
    Недоліки:
    всего 1 пара ух на голове, было бы 2 - повесил бы ещё одни такие же наушники
  • Олексій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Чудовий звук і ергономіка. Але ходити з комплектним шнуром по вулиці мабуть не комфортно (він з витою пружиною посередині). Тож замовив звичайний шнур. Навушники для якісного сприймання музики.

    Переваги:
    Звук, ергономіка.
    Недоліки:
    Не бездротові. Але якщо були би бездротові, то коштували би в рази дорожче.
  • Вадим Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Если позволяет кошелек, рекомендую приобрести для качественного и комфортного прослушивания музыки любых жанров.

    Переваги:
    Звук мягкий, детализированный как на низких так и на высоких частотах, не раздражает слух. Прилегание к ушам тоже плотное, мягкое. Шумоизоляция нормальная. Провод односторонний, может включаться в гнездо или левого и правого наушника, что тоже удобно. Чувствительность неплохая порядка 100 дб. От стационарного CD проигрывателя Sony наушники раскачиваюся неплохо, регулятор громкости на уровне 40% от максимального. В целом наушники комфортные как по звуку так и по эргономике.
    Недоліки:
    Пока новые, конструктивных недостатков пока не нашел. Цена не каждому по карману.
  • Павло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Шикарные наушники, очень понравился звук :)

  • Светлана Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    За эту цену наверное лучшие.

    Переваги:
    Наушники - "бомба". Качество звучания на высоте. Слушаю через "AXON 7".
    Недоліки:
    Нет.
  • Владислав Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
  • Артем О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Підбираючи відносно недорогі навушники для прослуховування та написання музики натрапив на Beyerdynamic DT 240 PRO.
    Звук об’ємний, чистий, особливо приємно прослуховувати музику з живими інструментами, бас хоч і не дуже глибокий але достатньо приємний, динаміки не «риплять» навіть на достатньо низьких частотах, правильним налаштуванням еквалайзера можливо налаштувати під будь-які потреби. В комплекті є наявність перехідника с Jack 3.5 на 6.3, що робить легким підключення майже до будь-якого аудіо інтерфейсу.
    Навушники виконані з достатньо якісних матеріалів, зайвих люфтів рухомих частин не будо виявлено навіть після 6 місяців експлуатації.
    Амбушюри виконанні з замінника кожі, на вигляд та дотик достатньо приємні але на жаль мають тенденцію надавлювати, а в деяких випадках і натирати вуші, тому в них довго не попрацюєш, але з часом вони деформуються і користуватись буде комфортніше.
    Як висновок, можна відзначити, що це рішення підійде як і для аудіомоніторингу так і для буденних потреб.

    Переваги:
    Якість звучання цих навушників напряму буде залежати від характеристик вашої звукової карти, що робить їх універсальним варіантом для будь-яких потреб.
    Наявність достатньо довгого витого дроту який можливо під’єднати до навушників як зправа так і зліва, наявність в комплекті перехідника на Jack 6.3 для підключення до аудіо інтерфейсу.
    Недоліки:
    Не достатньо ергономічні абушюри.
  • Светлана Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Не убивайте свои уши вкладышами.

    Переваги:
    Хорошие наушники на свою цену. Не жалею, что купила.
  • Виктор К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Шикарные наушники для прослушивания музыки

  • Andriy
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Вірвав по акції за досить низьку ціну, вуха достойні, можна сказати що універсальні, єдине що амбюшури можуть натирати вуха, дивлюся на вельветові на заміну, кабель спіральний не завжди зручний, ще й важкуватий, вхід в навушників 2.5мм тому кабель довелося замовити з Китаю з всім відомого магазину, нажаль в Україні якщо знайти то вони досить низької якості, навіть там довелося пошукати достойний кабель. Цікаво те що амбюшури я знайшов легше ніж якийсь кабель.

    Переваги:
    Звук, 2 порти під кабель.
    Недоліки:
    Для когось розмір амбюшур, проблемний 2.5мм порт.
    • Владимир Г***

      Если не сложно, можете сказать какой кабель заказали? Я никак не могу найти что-то толковое с трехпиновым микроджеком в наушники и Г-образным мини джеком на втором конце. Все либо дешманское, либо стоит 30+ баксов.

  • Pasha
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Брав під важку музику, наушники не розчарували. Начав переслуховувати в них старі забуті пісеньки, які зазвучали по новому)
    Якість матеріалів теж чудова.

    Переваги:
    Матеріали, звук
    Недоліки:
    Не завадив би в комплекті, ще один шнур без пружини, з цим не дуже зручно по вулиці, під футболкою носити...
    • ersteone

      а от яку саме) дез, прогресів, метал кор.
      детальність не втрачається ? басу не забагато ?
      а які ушки були до цього.

    • Pasha

      В основному слухаю металлкор, мелодік дез, постхардкор, але є в моїх плейлистах і дез, прогресів, і альтернатива буває..., в загальному різне трапляється.
      До цього були та і ще є, комплектні затички до samsung s9, AKG. Перший відзив писався зразу після покупки, а от тепер детальніше зрівнявши їх, мені по звуку AKG більше подобаються, тут і детальність, за яку ви питали краща, і по басах без перебора. Зараз б постави їм 4 зірки.
      Слухав їх на новій почті, але не брав старі щоб зрівняти. Тому рекомендую замовити дані вуха на відділення н.п.,, і прихопити свої старі наушники, і вже самому зрівняти, а не влаштує, відмовитись)

  • Иван И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Покупал исключительно для Dark Ambient

    Переваги:
    Их много
    Недоліки:
    Не стандартный 3.5 мм jack
  • Bohdan
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    купил , первый день все норм , второй день правый наушник тише левого

    Переваги:
    звук
    Недоліки:
    давят
  • Николай Г***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Думаю у многих претензии к верхам возникают после просмотра графика АЧХ, где от ~10 до ~18 кГц идёт спад около 6 Дб. Если на графики не смотреть - отличный звук. А даже если и смотреть, в ценовой категории до 6 тысяч АЧХ лучше я не нашел. Впечатления самые положительные. При качественном источнике частотная коррекция как правило, не нужна. Если не планируете находится в наушниках по многу часов - самое то. Профессионалам высокого уровня не подойдут, так они здесь и читать не будут ))) Покупал не в Розетке.

    Переваги:
    Отличный звук
    Недоліки:
    "Полноразмерные" - не совсем )))
  • Олег С***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    були такі навушники, мене особисто вистачило на рік їх використання, продав через жахливий недокомфорт який я відчував щоразу якщо слухав музику в них більше півгодини, в плані звуку питань немає, одні з кращих, ну в плані комфорту провал повний, співчуваю тим людям, які використовували їх в окулярах, не рекомендую купувати не в якому разі

    Переваги:
    якість звучання
    Недоліки:
    повний провал у плані комфорту
  • Володимир
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Два роки використання і досі радують (іноді дивують) своїм балансом та деталізацією у звучанні. Вуха не жалію, ходжу і у дощ, і у сніг, шарніри цілі, на вінілі навіть нема натяку на знос, тільки софт-таш покриття на чашах покридлся мікроподряпинами. Маршали майори (для порівняння) почали тріскатись через пів року, а через рік посипались амбушури. Единий суттєвий мінус : знайти для нього змінний кабель (щоб не дешевий і не на всі гроші світу) - ще потрібно заморочитись. Як дротові бюджетні вуха для хорошого плееру (100-150 баксів) - саме воно!

    Переваги:
    Звук, якість матеріалу, складання (можна носити у відсіку для ноутів у рюкзаку), ціна
    Недоліки:
    "аєродинаміка" (на вітрі шумлять), кабель із джеком 2.5мм .
  • Влад
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Добротные наушники с продуманной эргономикой и качественными материалами. Звук сбалансированный и "прозрачный" ,понятно, что желательно слушать с использованием ЦАПа. Возможно кому то не хватит ну слишком уж "жирных" бассов, но это , конечно же, на любителя. А в целом очень достойный продукт за умеренную цену.

    Переваги:
    Очень качественная конструкция, хорошо сбалансированный звук
    Недоліки:
    Скорее не недостатки, а особенности "стерильного" звука
  • Алексей М***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Это минималка - входной билет в качественный звук. Проверенный годами производитель - легенда. Не перекрывают все ухо - то-есть нет полной шумоизоляции от внешнего мира, это и хорошо и не очень. Зато окружающие никогда не услышат что в ваших ушах! А это важно когда нужна тишина. Рекомендовано после примерки и теста в магазине - то 30 до 60 мин.

    Переваги:
    Отличный звук
    Недоліки:
    Разгибайте дужку чтоб не давила
    • Серокуров С***

      Спасибо за совет про разгибание дужки. Сначала боялся сломать, потом психанул и разогнул посередине. Теперь все класс!

  • Влад О***
    Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Есть ли смысл брать эти наушники взамен Marshall major 3 Bluetooth?

    • Raven

      Эти звучат на голову выше, но нужен нормальный источник.

    • User

      Если для улицы, то лучше будут маршал, у них звукоизоляция лучше + удобство. Если для дома, то однозначно баеры, на порядок лучше будут, качество, детализация и прочее. Но на улице они мне не понравились, много шума из вне, из за шумов ощущение нехватки баса. Имею и те и те.

    • Вадим Ч***

      По звуку эти заметно лучше.