Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Безкоштовна доставка
−11% Бінокль Sigeta Imperial 8x56 Green (65893)
 
Бінокль Sigeta Imperial 8x56 Green (65893)
11 700₴
13 181₴
+1% бонусних ₴ від  6 828₴ у  Безкоштовна доставкаВідправимо 27 жовтня
−12% Бінокль Carbon ED 12x50 WP
 
Бінокль Carbon ED 12x50 WP
9 990₴
8 790₴
+1% бонусних ₴Ще у 2  Безкоштовна доставка
−23% Бінокль нічного бачення цифровий прилад ПНБ Night Vision NV400-B з ІЧ підсвічуванням дальність 400 м запис відео фото екран зум 7x для полювання охорони спостереження в повній темряві захищений корпус із чохлом картою пам'яті на батарейках чорний
 
Бінокль нічного бачення цифровий прилад ПНБ Night Vision NV400-B з ІЧ підсвічуванням дальність 400 м запис відео фото екран зум 7x для полювання охорони спостереження в повній темряві захищений корпус із чохлом картою пам'яті на батарейках чорний
13 608₴
10 468₴
+1% бонусних ₴Безкоштовна доставка
−10% Бінокль Konus Abyss-2 7x50 (2302)
 
Бінокль Konus Abyss-2 7x50 (2302)
4 962₴
5 540₴
+1% бонусних ₴Ще у 1  Безкоштовна доставкаВідправимо 27 жовтня
−8% Бінокль Carbon 10x25
 
Бінокль Carbon 10x25
1 290₴
1 190₴
+1% бонусних ₴Безкоштовна доставкаРеклама