Виховуйте своїх дітей правильно з книгами для батьків


Дітей недарма вважають "квітами життя". Немає більшого щастя для людини, ніж ростити і виховувати власну дитину. Новонароджений малюк прикрашає повсякденне життя сім’ї, наповнює її змістом.

Однак разом із цим щастям на молоду сім'ю обрушується відповідальність за життя маленького чоловічка. Кожна людина мріє виростити свого малюка добрим, мудрим і здоровим. Найкращим порадником у цій нелегкій справі стануть спеціалізовані книги для батьків, присвячені питанням якісного виховання.

Черпаємо батьківську мудрість із книг

Книги можуть навчити молодих татусів і мам дуже багато чому:

• як чути свою дитину;

• як розвивати дитину;

• як плідно проводити час із дитиною;

• як правильно спілкуватися з малюком;

• як справлятися зі складними ситуаціями;

• як виховувати дітей на різних життєвих етапах та ін.

Книги, представлені в цьому розділі, написані найкращими психологами та педагогами, майстрами свого діла. У них Ви знайдете величезну кількість педагогічних порад і секретів якісного розвитку і виховання. Чужий досвід допоможе уникнути помилок і стати найкращими батьками. Книги для батьків покликані навчити справлятися з важкими моментами виховання, розуміти дитину і його потреби, знаходити до нього підхід і бути для нього найкращим другом.

Допомоги з виховання - це джерело корисної інформації. Їх завдання - допомагати мамам і татам з користю використовувати час, відведений на спілкування з власними дітьми.

Пропозиції від магазину ROZETKAcom.ua

Наш магазин представляє найширший асортимент книг із різних тематик, зокрема, й літературу для батьків.

ROZETKAcom.ua пропонує Вам придбати:

• допомоги з виховання та розвитку дітей;

• посібники з порадами, спрямовані на поліпшення сімейних стосунків;

• підручники з розвитку мовлення малюків та ін.

Розвиток дітей багато в чому залежить від мами й тата, від якості часу, проведеного поруч із ними. Скористайтеся цим. Ви сьогодні робите колосальний вплив на життя не тільки Вашої дитини, але й на життя своєї країни й навіть планети в майбутньому. Купуйте книги для батьків за найкращими цінами на ROZETKAcom.ua і виховуйте зі своїх малюків гідних і щасливих людей. Ми здійснюємо доставку по Києву і в усі міста, що розташовані в межах України.

 

Книги для батьків

Показати ще 60 товарів