Активна і допитлива дитина вимагає багато уваги й різноманітних способів розваг, одним із яких може стати придбання дитячих конструкторів. Дослідження психологів показали, що у результаті гри з такими предметами у дітей високими темпами розвивається дрібна моторика, фантазія, логіка, мислення, креативність, концентрація уваги, сприйняття кольорів і великих обсягів дрібних деталей, пам'ять. За допомогою такої іграшки дитині легко втілити творчі ідеї й поступово вдосконалити свій інтелектуальний потенціал. Розвиток технологій позитивно позначається на еволюції іграшок, яких щорічно стає все більше. Світу потрібні розумні діти, тому батьки все частіше вибирають розвивальні ігри.

Переваги дитячих конструкторів

Правильно і грамотно пояснивши дитині суть конструктора, показавши базові способи збирання, навчивши з'єднувати окремі елементи в композицію, можна зайняти дитину на тривалий час корисною справою. Маючи інтерес до заняття, дитина годинами може просиджувати з улюбленою іграшкою, створюючи нові шедеври. Які ще є переваги у таких розваг? Задоволені споживачі зазначають такі переваги дитячих конструкторів:

  • Безліч тематик, форм, методів з'єднання фігурок між собою. Компанії іграшкової індустрії пропонують на ринок різні моделі конструкторів, які можуть мати конкретний сюжет або індивідуальний стиль.
  • Універсальність. Така розвага буде до душі хлопчикам і дівчаткам. Творці подбали про створення іграшок для обох статей. Для дівчаток це, звичайно, замки з принцесами, ферми з милими звірятами. Для хлопчиків розроблені конструкції для збору машин, роботів, механізмів, будівель та іншого.
  • Широкий віковий діапазон. З огляду на різний рівень розвитку та переваги, компанії створюють серії для дітей різного віку, ускладнюючи процес комплектації.
  • Розвиток креативності та уяви. Пошук нових і невідомих методів кріплення, творіння незвичайних і чудових фігур, знаходження колірної гармонії між деталями — все це допомагає дитині отримати інноваційний і нестандартний продукт, залучаючи до роботи обидві півкулі мозку.

Ігри з дитячими конструкторами ефективно вирішують сучасну проблему тривалого перебування малюків біля ґаджетів або за переглядом мультфільмів. Така іграшка не буде набридати дитині тривалий час, надовго привертаючи увагу.

Різновиди дитячих конструкторів для хлопчиків

Зовсім нещодавно ринок іграшкової індустрії не був таким багатим на різноманітність проектувальників. Вивчивши потреби дітей, виробники запропонували великий асортимент відповідної продукції на будь-який смак. На сьогодні в інтернет-магазинах або на ринках можна знайти і придбати такі різновиди конструкторів:

  • Лего — найвідоміша й популярна фірма-виробник. Такі іграшки відрізняються широким каталогом продукції на будь-який вік: від півторарічних малюків і до підлітків. Рівень складності визначається кількістю й розмірами деталей. Створено цілі колекції та окремі серії конструкцій. У процесі виготовлення використовуються тільки екологічно чистий і гіпоалергенний пластик, що стає визначальним чинником для купівлі саме конструкторів Лего.
  • Металевий. У комплектації наявні металеві елементи: гвинтики, болтики, гайки, викрутки, ключі. З їхньою допомогою дитина має можливість зібрати робота, машину, корабель, трансформер і все, що підкаже фантазія. Цей різновид дитячого конструктора розвиває інженерні навички малюка, навчаючи працювати з різними пристроями, і посидючість, необхідну для отримання якісного виробу. Через наявність дрібних деталей такі іграшки рекомендуються дітям старшого віку.
  • Електронний. Поєднуючи разом батарейки й додаткове комплектовання, треба ввести в дію розроблений агрегат. У результаті можна отримати радіоприймачі, світлофори, мікрофони, незвичайні машини. У процесі гри хлопчик пізнає елементарні закони фізики і вчиться працювати з електронними пристрої.
  • Пластмасовий. Його цільова аудиторія — діти від 6 місяців. Завдяки основному матеріалу — пластмасі — конструктор стійкий до зовнішніх впливів, не має гострих кутів, позбавлений дуже дрібних елементів і безпечний для дитини. Найчастіші різновиди — геометричні фігури (кубики, м'ячі, піраміди з кілець і т.д.)
  • М'який. Оптимальне рішення для малюків 2-4 років. Складається з м'яких деталей у кількості 15-20 штук. Колірна гамма для такої вікової категорії обмежується 3-4 відтінками.

Цей список не лімітується перерахованими пунктами, але уже й так зрозуміло, що можна підібрати конструктор на будь-який віковий діапазон дитини. Подарувавши таку іграшку, батьки не тільки пропонують дитині цікаве й захопливе проведення часу, а й самі можуть провести час із користю, допомагаючи малюку пізнавати ази інженерії.

Ознайомтеся з думками інших батьків у відгуках до товарів, щоб вибрати максимально відповідну гру.

Дитячі конструктори

Показати ще 60 товарів